Бившите на Том Круз станали дружки 10.11 | 18:18
Никол Кидман и Кейти Холмс се сприятелили
Бившите съпруги на Том Круз - австралийската звезда Никол Кидман и американската актриса Кейти Холмс - са се сприятелили инапоследък си говорят често по телефона, съобщaва Contactmusic.
Кидман и Холмс редовно се чували и си разменяли клюки, разговаряли за семействата, децата и кариерата си. Според близък на актрисите двете не засягали интимни въпроси като секса, а най-вече обсъждали неща, свързани с децата и с ежедневието им.
Никол Кидман и Том Круз имат две осиновени деца - 20-годишната Изабела и 18-годишния Конър. Кидман има и две деца от съпруга си Кийт Ърбън Сънди и Фейт, допълва БТА.
Кейти Холмс има 7-годишна дъщеря от Круз - Сури. Кейти Холмс и Том Круз се разделиха през юни 2012 година.
Според близък на двете актриси, Кидман и Холмс дори обмисляли да участват заедно във филм.
Водещи
-
ГЕРБ ще подкрепи "Синя България" за промени в Конституцията
От партията на Бойко Борисов ще организират дискусия по темата и ще търсят подкрепа за идеята...
24.06 | 13:45
-
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Няма данни за наличие на нефтопродукти или промишлени замърсители
24.06 | 13:30
-
Еболата стигна и Франция - първи случай на заразен
Лекар, работил в Конго, е дал положителен тест за смъртоносния вирус, прибирайки се у дома
24.06 | 13:20
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15