Golf с роми се блъсна в Q7-ца 16.04 | 18:37

При инцидента няма пострадали

От Филипа Тодева

Черен Volkswagen Golf, с пътуващи в него трима роми, блъсна джип "Audi Q7" край Свиленград, съобщава "Булфото".

Инцидентът станал в понеделник около обяд на кръстовище, което се намира на около 2 км от Свиленград, при отбивката за границата с Гърция.

За щастие, няма пострадали при инцидента, но има нанесени материални щети и по двата автомобила.

Блъснатият джип е със софийска регистрация. В него са се возили двама души от Харманли, пътуващи в посока Любимец.

Golf-ът, в който са пътували ромите, живеещи в село Брягово, е идвал от митническия пункт.

Водещи

Най-четени