БСП се възмущава: Депутати от ГЕРБ крият премиера 28.11 | 13:35
Бюджетът на ЕС е неудобна тема за кабинета, твърди Найденов
 
    
            
            
            
            И днес на Бойко Борисов му бяха спестени неудобните въпроси по една от най-важните теми, която засяга развитието на България през следващите осем години, възмутиха се социалистите.
Според тях депутатите от ГЕРБ предпочетоха да скрият премиера, като отхвърлиха предложението на социалистите Борисов да бъде изслушан за многогодишната финансова рамка на ЕС до 2020г.
Зам.-председателят на ПГКБ Ангел Найденов смята, че няма яснота – за какво се бори България и какво ще се постигне за българите с европейските средства.
"Защо страните от разискване на темите, свързани с ЕС? Къде е гласът на българския парламент?”, попита Найденов депутатите от мнозинството.
Той напомни оплакванията на Бойко Борисов, че я няма позицията на парламента и добави, че той въобще не я е търсил. Ангел Найденов настоя премиерът да дойде в парламента и да каже каква е националната позиция, която Борисов е изразил на заседанието на Европейския съвет.
Водещи
- 
                Окончателно: Студентите платено обучение също имат право на стипендииТова реши Върховният административен съд 30.10 | 20:30 
Най-четени
- 
                Завърши ремонтът в платното за София на участъка от автомагистрала „Хемус“ от село Яна до входа на столицатаПревантивният ремонт на участъка започна от 15 септември, след като през лятото бяха... 30.10 | 09:45 
- 
                Търсенето на злато достигна рекордни нива заради геополитическото напрежениеЦената на благородния метал също отбеляза безпрецедентни върхове 30.10 | 13:30 
- 
                Топлото време забави подготовката за кисело зеле в РусеЦени на "Плодекс" в очакване на активизиране 30.10 | 10:15 
 
    
 
    
 
    
 
    
 
    
 
    
