Дупница отново е под блокада 15.10 | 18:40
Протестът срещу влизането на Александър Методиев в парламента затвори входа на града

Протестиращите срещу депутата Александър Методиев граждани на Дупница са блокирали едно от възловите кръстовища в града.
След като полицейските служители са препречили пътя им и опита да спрат движението на главен път Е79, те са се насочили към едно от кръстовищата, през които минава целия трафик на града.
Колите, които влизат от София на входа на Дупница нямат възможност да влязат в града. Изключително засилено е полицейското присъствие, като органите на реда следват плътно демонстрантите, предаде агенция "Фокус".
Недоволството е било съпътствано от възгласи "оставка". В ръцете си участниците в протеста са носили транспаранти. Някои от автомобилите са се опитали да преминат през блокадата.
Това е била причината и един от шофьорите на преминаващите автомобили да влезе в словесен конфликт с протестиращите, което е предизвикало намесата на полицията. Протестиращите са се насочили отново към главен път Е79.
Гражданите на Дупница за пореден път блокираха главен път E79 в знак на недоволство от разпределението на мандатите след провелите се предсрочни парламентарни избори на 5 октомври.
Водещи
-
Daily Express: Русия има ядрен списък с цели в Европа – България също вътре
Разсекретени военни документи разкриват 32 потенциални мишени на Кремъл
09.10 | 20:30
-
Григор Димитров няма да играе и на турнира в Стокхолм
Той продължава да се възстановява след операция на разкъсан гръден мускул
09.10 | 20:00
Най-четени
-
Десетки наводнени автомобили и евакуирани граждани в Русе след пороя
Драматична евакуация на "Свободна зона"
09.10 | 12:30
-
Мика Зайкова: Хора са принудени да взимат минимална заплата и да получават нещо под масата
Максималната пенсия трябва да се увеличава постепенно, за да не се изчерпи този ресурс
09.10 | 12:15
-
Заършват ремонта на АМ Тракия край Пазарджик в събота
Движението на превозните средства ще бъде пренасочено в обновеното платно, като ще има по една...
09.10 | 18:00
-
Зеленски: Путин излъга Тръмп
По думите му, ако руският лидер се опита да превземе цяла Източна Украйна, загубите на...
09.10 | 15:10