И Борисов се чуди защо още не се знае кой е атентаторът от Сарафово 06.12 | 15:11
Премиерът се оплакал на Обама от работата на службите му

Премиерът Бойко Борисов призна, че и той самият не знае как може още да не е установена самоличността на атентатора, който взриви автобуса с израелски туристи на летище Сарафово.
Премиерът отбеляза, че разследващите разполагат с трите най-важни данни за терориста – пръстов отпечатък, ДНК-профил и глава.
Едва след разкриване самоличността на атентатора, ще може да се каже цялата схема за атентата на бургаското летище, според министър-председателя.
Разследването по случая продължава и службите вече знаят кои от помощниците на атентатора са били в България и преди, знае се къде са пребивали и какви са връзките им с атентатора.
Премиерът допуска, че авторът на акта може да е бил убит или загинал поради "техническа грешка".
Борисов изрази недоволство от работата на партньорските служби. "Това казах и на президента Обама – че към службите от атлантическата общност имам големи забележки”, заяви той.
По думите му не случайно президентът Барак Обама ще предприеме действия да ревизира работата на своите служби.
Водещи
-
Ако родителите живеят без брак, има ли право бащата да получава семейните помощи за децата?
Голяма част от младите семейства в България живеят на семейни начала без да сключват...
18.07 | 18:01
-
Историк: Васил Левски не е роден през 1837 г.
"Последните няколко години имахме шанса да открием нови документални свидетелства за живота и...
18.07 | 17:40
-
Незрящите у нас нямат яснота как ще разпознават новите евробанкноти
Закъснялата подготовка
18.07 | 17:20
-
Расте броят на засегнатите стопанства с шарка по дребните преживни животни
Властите припомнят, че заболяването не е опасно за хората.
18.07 | 16:59
Най-четени
-
Радев: Площадите са пълни, българите протестират срещу отказа от допитване и въвеждането на еврото без необходимите условия и подготовка
Демокрацията у нас е фасадна. Правителството е декор на дуото Пеевски - Борисов. Правосъдието...
18.07 | 13:28
-
Денков: Ние се намира в състояние на диктатура
"Не ни е страх. Няма достатъчно белезници за хората в София", заяви той.
18.07 | 11:59
-
Адвокатът на Благомир Коцев: Няма доказателства за искан подкуп
Съмнения за изкуствени записи
18.07 | 10:59