Куюмджиев: Най-после се разбра кой предава българските интереси 16.05 | 08:36
В схемата на Иво Прокопиев са включени и еврокомисари, смята депутатът

Най-после се разбра кой предава българските интереси и донася в Брюксел – това е отговорът на въпроса "Кой" и е най-скандалната част от мейла на Иво Прокопиев, изпратен до журналисти от медиите му.
Така депутатът от Коалиция за България Явор Куюмджиев коментира в ефира по TV7 разпространеното писмо, в което бизнесменът дава "опорни точки" на свои и приятелски медии как да се организира активно мероприятие срещу държавата във връзка с проблемите в енергетиката и възможността за отнемане на лицензите на ЕРП-тата.
"Имейлът е абсурден - красивите, умните и богатите твърдяха, че ние сме задкулисието и управляваме в интерес на монополите. Оказа се, че е точно обратното. В цялата схема са включени и еврокомисари. Всички писма на Йотингер до министър Драгомир Стойнев започват така: "Беше ми донесено, че...", т.е. разбрахме кой донася в Брюксел", заяви Куюмджиев.
Водещи
-
Мирчев: Когато нелегитимен център на власт управлява страната, ние говорим за завладяна държава
По думите му Желязков е формалният премиер, а зад него е Бойко Борисов, но истинският премиер,...
14.09 | 16:00
-
Алекса Димова и Леон Петров с награди от конкурса "Бодлите на таралежите"
Конкурсът е осъществява с финансовата подкрепа на Национален Фонд „Култура“ към Министерство...
14.09 | 15:00
Най-четени
-
До 2050 г. населението на България ще падне под 5 млн. души
Това предупреди пред бившият министър на образованието Сергей Игнатов
14.09 | 10:40
-
Въвежда се нова задължителна ваксина за децата
Първата доза за варицела ще се поставя между 12 и 15-месечна възраст, а втората – при...
14.09 | 12:40
-
Бойко Борисов: Вятърът на Промяната забави пускането на АМ "Европа"
Народът си плати цената, заяви лидерът на ГЕРБ
14.09 | 11:00