Майката на Алекс: Наши съседки убиха моя ангел. За нищо! (ВИДЕО) 20.04 | 12:50
Трогателно видео със снимки качи Ева Тодорова, страдайки за детето си

Малката Алекс от Поморие, която бе жестоко убита, е щастлива, с венче от цветя на главата. Такава снимка е публикувала нейната майка - Ева Тодорова, сравнявайки миналата Цветница, когато семейството е било щастливо, и сегашната - 2014-та, когато цветята са върху гроба на детето.
Освен снимката, показваща болката на майката, Ева е публикувала е видео със снимки на малката Алекс.
Видеото е качена в популярен сайт за видеосподеляне от майката на Алекс – Ева Тодорова, споделено е десетки пъти, а мнозина не могат да спрат сълзите си щом го изгледат.
"Наши съседки убиха моя ангел. За нищо!", ридае Ева, обяснявайки случилото се с дъщеричката й.
Малката Алекс бе убита преди седмица от Атанаска Георгиева. Според последните информации тя постоянно е вземала наркотични вещества.
43-годишната жена често посещавала аптеките в града, за да си купува медикаменти като диазепам, лексотан и ксанакс. Според хора от обкръжението й тя се снабдявала и тайно с морфин. Казвала на близките си, че взема опиатите, за да може да спи нормално.
Според една от версиите, по които се работи, Атанаска е посегнала на малката Алекс в състояние на абстиненция. Причината е, че в последните дни не е могла да си купи търсените медикаменти, което довело жената до тежки депресивни синдроми. Това отключило нечовешка злоба към детето, чиито родители били богати и заможни.
Въпреки това дори и криминалистите недоумяват как е могла да извърши подобно деяние.
Водещи
-
В момента над 20 строителни екипа извършват текущи ремонти в различни райони на територията на София
Продължава работата и по текущия ремонт на бул.“Евлоги и Христо Георгиеви“ от бул.“Драган...
24.07 | 17:59
-
ВКС прекрати делото срещу бившия шеф на разузнаването Кирчо Киров
Експертиза установи, че Киров не може да участва в процеса поради здравословни причини
24.07 | 17:18
-
С 31 гласа "за" и 13 "против" Столичният общински съвет прие доклада за довършването на бул. "Тодор Каблешков"
По-рано днес главният архитект на София Богдана Панайотова даде брифинг пред журналисти, на...
24.07 | 16:30
-
Историческо слънчево затъмнение ще потопи в мрак три континента на 2 август 2027 г.
Гибралтар също ще бъде предпочитана локация, макар и за по-кратко време.
24.07 | 16:45
Най-четени
-
Атанас Запрянов: 11 000 лева струва един час гасене на пожар с хеликоптер
„Борбата с огнената стихия изисква изключителна организация и ресурси – един час с въздушна...
24.07 | 13:59
-
Последната цифра от годината ви на раждане има своето скрито значение 2
Според китайския календар последната цифра от годината ви на раждане е свързана с един от...
24.07 | 15:00
-
Румен Радев връща за ново обсъждане в Народното събрание разпоредби от Закона за изменение и допълнение на Закона за здравното осигуряване
В мотивите си държавният глава заявява, че подкрепя законови мерки, целящи най-ефективното...
24.07 | 11:15
-
Народното събрание прие на второ четене промените в Закона за движение по пътищата
„Надявам се времето да покаже, че сме направили стъпка в правилната посока”, заяви той.
24.07 | 13:45