Манолова: Не съжалявам, че правителството подаде оставка 25.07 | 10:35
В неделя БСП ще избере не председател, а пътя си на развитие, подчерта тя

"Не съжалявам, че правителството подаде оставка. Много от нещата, които започна кабинетът на Орешарски, не успя да довърши. Това заяви зам.-председателят на 42-рото Народно събрание Мая Манолова.
По думите й, следващото правителство трябва да довърши започнатото и да има приемственост, предаде агенция "Фокус".
"Новият председател на БСП трябва да работи за промяната в партията. В неделя партията ще избере не председател, а пътя си на развитие. Ако БСП остане в рамките на статуквото, това няма да донесе успех на столетницата на предстоящите предсрочни парламентарни избори", отбеляза един от кандидатите за лидерския пост в БСП.
По думите й БСП трябва да се върне към лявата си идентичност, към правилата и принципите и да промени начина, по който се работи с хората по места. Тя допълни, че новият председател трябва да има намерението, смелостта и най-вече куража да работи за промяната в БСП.
Мая Манолова заяви, че в неделя очаква честно и почтено състезание. Според нея делегатите на конгреса трябва да преценят освен качествата на кандидатите и това какъв път предлагат за БСП.
Водещи
-
Всяка пета фирма у нас планира съкращения
Технологичният сектор отстъпва лидерството си
15.04 | 12:15
-
Някои видове мухъл са безопасни, като тези, използвани в производството на сирене
Но битовата плесен върху хляб или други продукти не се отнася за тях.
15.04 | 11:45
-
Теменужка Петкова обяви, че България е готова за еврозоната
По думите ѝ страната ни никога не е била по-близо до еврозоната.
15.04 | 11:30
-
Модерното робство: Как бързите кредити превръщат младежите в длъжници за години напред
Финансова неграмотност и липса на образование
15.04 | 11:15
Най-четени
-
ДПС-ДПС решава дали да продължи подкрепата си за правителството на премиера Росен Желязков
В събота Ахмед Доган се завърна в резиденцията си в Бояна известна също така като „Боянските...
15.04 | 09:30
-
Кога може да се прекъсне болничният?
Колко ще получите, ако сте болничен по време на празничните дни?
15.04 | 09:15
-
Световен успех на първенството по умствена аритметика постигна осмокласникът Калоян Гешев
През септември 2024 г. стана световен вицешампион по умствено скоростно смятане в една от...
15.04 | 09:10