Мария Капон внася искане за формиране на комисия, която ще се занимава със закона "Магнитски" 28.07 | 12:30
Подобна комисия може да осветли доста от неяснотите и да лъснат доста от зависимостите между мафията и властта в Българияс, смятат от Изправи се Ние идваме
Депутатът от Изправи се Ние Идваме - Мария Капон, анонсира създаването в Парламента на комисия, която ще се занимава с изнесените данни по закона "Магнитски". Пловдивската народна представителка разкри, че комисията ще бъде подкрепена и от ДБ.
Със сигурност създаването на такава комисия ще бъде интересно и важно. Както е известно обществеността у нас бе запозната с това, че санкции от САЩ по закона "Магнитски" са наложени на лица като Делян Пеевски, Васил Божков и други. Не се разбра обаче същината на документа, както и заложените вътре имена на политици, които са доказано корумпирани.
Ето защо подобна комисия може да осветли доста от неяснотите и да лъснат доста от зависимостите между мафията и властта в България.

Водещи
-
Боряна Димитрова: Тревожна е и политическата, и електоралната картина
Социологът посочи, че на този етап не се вижда някоя от партиите да направи такъв пробив, че...
18.01 | 18:00
-
Дарете събраните си стотинки в помощ на бездомни животни в Бургас
Приютът ANIMAL SOS-BURGAS провежда кампания „Стотинки за живот“
18.01 | 17:17
Най-четени
-
Рая Назарян: Изборът на служебен премиер трябва е максимално отдалечен от политическия процес
"ГЕРБ са печелили избори и с хартия, и с машина. Ние търсим гаранция за честността на вота"
18.01 | 16:00
-
Боряна Димитрова: Тревожна е и политическата, и електоралната картина
Социологът посочи, че на този етап не се вижда някоя от партиите да направи такъв пробив, че...
18.01 | 18:00
-
Владислав Горанов: Още преди изборите държавата остава без бюджет
По думите му ГЕРБ са „най-научени на съюзи“ - "и от страната на булката, и от страната на...
18.01 | 14:00
-
Почина актьорът Иван Несторов
Поклонението е на 21 януари, сряда, от 12:30 ч. в столичния храм „Свети Седмочисленици"
18.01 | 10:20