Сидеров: Започва кална компроматна война 21.02 | 17:51
Според него това ще отблъсне още повече хората

В момента започва кална компроматна война, която ще отблъсне още повече хората, заяви лидерът на "Атака” Волен Сидеров, който днес пропусна гласуването на оставката на Кабинета "Борисов”, за да отиде на митинг в Плевен.
В града се събраха членове и симпатизанти на "Атака” и ВМРО, които издигнаха лозунги "Съд на продажниците, продали България на монополите” и "Национализация”.
Сидеров разкри, че най-големите му опасения са, че в новия кабинет президентът ще сложи "пионки, които ще заметат следите от управлението на ГЕРБ. Ето защо според него е необходимо да продължи общественият натиск и да бъдат разкрити далаверите на всички досегашни кабинети.
Лидерът на "Атака” смята, че единствено народният натиск може да гарантира истински честни избори. "Атака” няма да участва в консултациите, които свиква президентът.
Мирният преход е донесъл на народа "само унижения и тегло”, категоричен е Сидеров. Той смята, че 90% от политическата класа е за затвора и няма как да се разобличи грабежът й през всичките тези години.
Водещи
-
„Уолстрийт джърнъл“: Пентагонът блокира използването на далекобойни ракети от Украйна срещу Русия
Това ограничава способността на Киев да използва тези оръжия в защита срещу инвазията на...
24.08 | 18:00
-
Жертва и ранени при експлозия в магазин за играчки в Москва
Евакуирани са хората от околните ресторанти и кино
24.08 | 17:20
-
Затварят пътя за Гърция през Златоград за 20 дни
Заради ремонт от гръцка страна коли ще се пропускат само в неделя и нощем
24.08 | 17:00
Най-четени
-
След преследване и катастрофа в курортното с. Лозенец: Задържаха бус, пълен с мигранти
Шофьорът избяга, издирват го
24.08 | 09:45
-
Лагард: Чуждестранните работници дадоха тласък на икономиката на еврозоната
БВП в Германия щеше бъде с около 6% по-нисък през 2019 г. без , посочи шефката на ЕЦБ
24.08 | 11:00
-
Огромни опашки на „Капитан Андреево” за влизане в България
Основна част от пътникопотока са от т. нар. гастарбайтери, пътуващи от Турция към страните от...
24.08 | 10:00
-
Средната пенсия надхвърли 1000 лв., но 40% от пенсионерите вземат минималната
Това сочат данните на НСИ
24.08 | 12:00