Софиянец вилня с бухалка в офис на мобилен оператор 09.05 | 10:43
Поводът бил преподписан договор от майката на 47-годишния хулиган
47- годишен софиянец беше задържан за хулиганство в офис на мобилен оператор в Елин Пелин. Това съобщиха от ОД на МВР София.
Вчера в 10:35 часа в районно управление "Полиция”- Елин Пелин е получено съобщение за буйстващ мъж с дървена бухалка в офис на мобилен оператор на бул. "София”.
Мъжът ругаел и заплашвал с побой един от служителите. Към адреса били изпратени полицейски служители, които задържали на място 47- годишния Н.С. от София, неизвестен досега на органите на реда.
Изяснено било, че повод за разразилата се ярост на столичанина бил нов договор за 24 месеца, който майка му подписала с мобилния оператор, преди да е изтекъл срокът на предишния.
Научавайки това, Н.С. незабавно грабнал бухалката и нахлул в офиса, където подложил отговорния служител на словесен обстрел с ругатни и заплахи, придружени от заплашително замахване с бухалката. Хулиганът бил задържан с полицейска мярка за 24 часа , а бухалката му иззета.
Водещи
-
След решението на КС: Радев с първи коментар за референдума
„Мотивите ми и предложението са в Народното събрание. Няма какво да внасям повече.
19.11 | 12:01
-
Асен Василев: Борисов да каже имал ли е тайна закуска с Румен Спецов и Валентин Златев
„Виждаме едно огромно бързане и опит да се наложи най-пагубният бюджет за последните 25 години...
19.11 | 11:15
-
И кметовете от ДПС щели да си дарят заплатите за коледни добавки на пенсионерите
Депутатите даряват декемврийските си възнаграждения
19.11 | 10:59
Най-четени
-
Ученици и родители се обединяват срещу тревожна мода: „Ценоразпис“ за насилие сред децата
Според Мия най-важното са взаимната подкрепа и уважение. По думите на Петър мисията им е...
19.11 | 09:15
-
Малко повече от 40 дни остават до въвеждането на еврото в България на 1 януари 2026 г.
Сметки, карти и такси: Автоматично и безплатно превалутиране
19.11 | 08:30