Вижте къде в София няма да има вода 28.08 | 07:59
Ремонти оставят пореден квартал "на сухо"
"Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в част от кв. "Лев Толстой”, съобщиха от компанията.
Във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение по ул. "Република”, се налага спиране на водоподаването от 10.00 до 15.00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района на: ул. "Република”, ул. "Елов дол”, ул. Александър Михов”, зад бл. 34.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена до бл. 36. След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването. Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на "Софийска вода” АД на телефон 0700 12121.
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.
Водещи
-
Българчетата, починали в кола в Кипър, останали заключени вътре повече от три часа
Бащата на децата и неговата партньорка бяха оставени в ареста за три дни с решение на съда
30.06 | 18:00
-
Румен Радев: Започваме действия за намаляване на административната тежест
Премиерът откри първото заседание на новосъздадения Координационен съвет за насърчаване на...
30.06 | 17:30
-
Обраха къщата на Кънчо Стойчев в лукс комплекс край Сандански
Социологът потвърди за дръзкото нападение, но отрече в касата да е държал крупна сума от около...
30.06 | 17:15
Най-четени
-
Земетресение от 4,2 по Рихтер удари Гърция
То е било много плитко - едва на 2 км под земята
30.06 | 10:15
-
Сейшелите отбелязаха 50 години независимост в Двореца „Врана“ и с премиера на нова сейшелска песен
Почетният генерален консул на Република Сейшели в България д-р Максим Бехар представи...
30.06 | 12:00
-
Министър Шишков с нови скандални разкрития
Платени са 200 млн. лв. повече за мантинели, готвен е бил монопол за една фирма, заяви той
30.06 | 11:00
-
Доц. Буруджиева: Комуникацията на това правителство е под всякаква критика
"Важно е да имаме ясна правителствена програма", категорична е тя
30.06 | 10:00