Опаковките за сандвичи вече стават за ядене 28.12 | 16:38
Клиентите на бразилската верига за бързо хранене Bob's вече може да изядат сандвича си заедно с амбалажа

Клиентите на бразилската верига за бързо хранене Bob's вече ще могат да изядат сандвича си заедно с опаковката, която е годна за консумация.
Хамбургерите и другите продукти, предлагани от фирмата, се опаковат в специална хартия, която е вкусна и не замърсява околната среда. Клиентите отначало били малко стреснати от факта, че трябва да погълнат и амбалажа.
Но специална рекламна кампания по телевизията разясни на купувачите как при продуктите на Bob's нямало нищо за изхвърляне. Тя премина под мотото "Не можеш да се контролираш". Основното внушение е, че сандвичите на фирмата са толкова вкусни, че не можеш да се спреш да ги ядеш, дори когато стигнеш до амбалажа, информира британският Daily Mail, цитиран от БТА.
Водещи
-
След размяната на реплики между Борисов и Радев: МО призна - има проблем с 1 от системите на F-16
Командирът на ВВС Николай Русев обаче уточни, че това не означава, че самолетът е счупен
30.04 | 20:15
-
България - с най-голям дял на бедните
Това показват данните на европейската статистическа служба Евростат
30.04 | 20:00
-
ПФК Левски обяви рекордни приходи
Нетната печалба на клуба е в размер на 14.69 милиона лева за изминалата 2024 година
30.04 | 19:45
Най-четени
-
Зоните за почасово платено паркиране в София няма да работят на 1 май
На 2 май, 3 май и 5 май 2025 г. зоните за почасово платено паркиране ще работят нормално.
30.04 | 11:15
-
Балабанов: Не се казвам Асен Василев и не съм правил глупав План за възстановяване и устойчивост, заради който се чудим как да наредим бюджета
Балабанов е категоричен, че за да се свърши цялата планирана работа на правителството - трябва...
30.04 | 09:59
-
Кога преминаваме към електронна трудова книжка и какво да правим, ако сме изгубили хартиената
Къде можете да проверите с кои фирми работодатели сте имали сключени трудови договори:
30.04 | 08:45
-
Борисов е разпоредил "ликвидиране" на "Браво Пловдив" от властта в града под тепетата
Това заяви лидерът на ГЕРБ
30.04 | 15:10