Космическата рок звезда 11.02 | 20:25
Канадски астронавт изпя песен от космоса, планира да запише албум
Канадският астронавт Крис Хадфийлд записа от международната космическа станция дует с певеца Ед Робъртсън от "Barenaked Ladies" , съобщи "Daily Mail".
Песента се казва "I.S.S (Is Somebody Singing)". Това обаче е и съкращението на Международната космическа станция на английски език.
Изпълнението на командир Хадфийлд е предадено със спътник и миксирано в студио в Торонто.
Според Ед Робъртсън астронавтът е и талантлив музикант.
Двамата са приятели отдавна и космическият запис им се сторил много забавна идея. Ед Робъртсън мислел, че ще трябва да напише сам песента, но се оказало че Крис Хадфийлд е и талантлив текстописец.
Командир Хадфийлд планира да запише и албум от космоса.
Водещи
-
България спечели три златни и три сребърни медала на тридесетата младежка балканска олимпиада по математика
Със сребърни медали бяха наградени Борис Георгиев (9. клас, ПЧМГ), Кристиан Атанасов (8. клас,...
22.06 | 15:45
-
Андрей Гюров отказа коментар за президентската номинация
Инициативен комитет подготвя издигането на бившия премиер
22.06 | 15:15
-
Още пет търговски вериги се включват в националната инициатива „Кошница с грижа“ в подкрепа на потребителите и на българските производители
Инициативата е с хоризонт от минимум 6 месеца и предвижда отстъпка от най-малко 15% спрямо...
22.06 | 14:45
Най-четени
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Партията с неформален лидер Васил Божков се е саморазпуснала
Седалище и адрес на управление на "Център" беше къщата на Божков на улица "Московска" 43.
22.06 | 13:15
-
Срам за София: Под 20% от спирките в центъра пазят от дъжд и слънце
Това обаче са само няколко от стотиците подобни обекти на територията на цяла София.
22.06 | 11:30