Един от режисьорите на „Булеварден роман“ идва в София 24.01 | 08:42
Специална прожекция на филма ще има във Френския институт

Филмът "Булеварден роман" се счита за една от най-добрите драми в съвременното френско кино.
Историята на филма се върти около романистката Джудит Рейлицър ( в ролята Фани Ардан), която е повикана на разпит във връзка с изчезването на на нейния дух. Сериен убиец избягва от затвор в Париж.
Изчезнал учител напуска жена си и децата си. Неприятната фризьорка Хюет е зарязана на газстанция от годеника си Пол, докато пътуват към родителите й в провинцията. Тайнствен мъж й предлага да я закара и тя решава да го представи за Пол, за да не разочарова майка си. Кой е мъжът, какво е истина и какво измислица?
Доминик Комб, първи асистент на режисьора Клод Льолуш. , идва за прожекцията във Френския институт в София на 28 януари от 18.30 ч. - в програмата "Киноклуб" на института.
Входът за прожекцията е безплатен, а след прожекцията ще има дискусия с Доминик Комб, съобщават организаторите.
Водещи
-
Зафиров: Ако нямаше Ден на победата, нямаше да има Ден на Европа
Вицепремиерът каза, че отлагането на либерализацията на пазара на тока ще бъде за срок от...
08.05 | 20:40
-
Каримански: За първото тримесечие приходите в бюджета са 20% по-малко от заложените
Те не могат да се наваксат, приходната част по бюджета на страната не се изпълнява спрямо...
08.05 | 20:20
Най-четени
-
Мецола заплаши да съди Фон дер Лайен
Причината - планът за заеми от 150 млрд. евро за оръжие
08.05 | 17:00
-
Нинова: Стига привилегии! Аман от лицемерие
08.05 | 13:59
-
Военнослужещи от Индия и Пакистан са разменили огън с артилерийски оръдия и автомати през изминалата нощ
Напрежението между Индия и Пакистан в региона Кашмир избухна след убийството на 26 туристи на...
08.05 | 10:16