Боби Кристина ще следва пътя на Уитни Хюстън 12.03 | 10:14
Тийнейджърката все още се бори със скръбта, но е решена да се занимава с пеене
Дъщерята на Уитни Хюстън, Боби Кристина, проговори за първи път след смъртта на майка си преди месец.
19-годишното момиче сподели в интервю за Опра Уинфри, че майка ѝ е била най-добрата ѝ приятелка, както и че смята да продължи по пътя ѝ като се занимава не само с пеене, но и с танци и актьорска игра.
Боби разкри, че в нощта преди майка ѝ да почине в хотелската си стая в Лос Анджелис двете са били заедно и тя я е държала с часове в прегръдките си.
Момичето признава, че са имали спорове като всяка майка и дъщеря, но че в края на деня всичко се е оправяло и тя пак е била човекът, който ѝ е вдъхвал увереност. "Чувам гласът ѝ да ми казва да продължавам напред. Тя е с мен винаги".
Единственото дете на Уитни, което получи цялото ѝ наследство, без да се знае какъв точно е размерът му, заяви, че всички негативни неща, които в последните седмици се изливат по адрес на майка ѝ, са лъжа. "Това въобще не е майка ми", беше категорично момичето и добави, че никой не знае какъв невероятен дух е имала тя.
Опра Уинфри направи специално предаване за покойната изпълнителка на "I Will Always Love You”, излъчено по собствената ѝ мрежа OWN, в което участие взеха и други членове на семейството, които споделиха как се чувстват след загубата на Уитни.
Водещи
-
Кирил Петков: Ще следим всяка позиция в регулаторите
Лидерът на "Продължаваме промяната" изрази притеснение, че управляващата коалиция вече е...
10.02 | 18:00
-
„Ергенът“ за пореден път доказа, че е истински феномен в родния телевизионен ефир
Стартът на приключението за Виктор Русинов и Мартин Николов, както и техните индивидуални...
10.02 | 17:40
-
Средната пенсия на предсрочно пенсиониралите се ще е по-висока от редовната
Като брой тези хора са 52 342-ма на фона на над 1 214 000, които са излезли в пенсия като са...
10.02 | 17:20
-
"Възраждане": От НСИ не искат да ни предоставят първичните данни
От "Възраждане" обявиха организирането на национален протест срещу присъединяването на...
10.02 | 16:45
Най-четени
-
Хепатолог отсече: Медът е 80% захар - по-вкусен е, отколкото полезен
Също така според Вялов медът съдържа органични киселини, които биха могли да бъдат полезни за...
10.02 | 13:15
-
Софийски квартали остават без парно и топла вода
Едни от най-честите дела, които потребителите в столицата водят, са с "Топлофикация – София“,...
10.02 | 10:46
-
Между 460 и 500 хил. пътници ползват столичното метро на ден
За разширението на третата линия на метрото през столичния кв. "Слатина" той обясни
10.02 | 15:30