В името на рейтинга: Рачков се подигра на свои колеги 05.03 | 17:44
Снощният епизод на "Капките" мина с безвкусни шеги за "Денсинг старс"
Водещият на "Като две капки вода" Димитър Рачков мина всички граници в последния епизод на имитаторското шоу и в името на рейтинга се подигра на свои колеги и добри приятели. Обидата със сигурност няма да бъде лесно преглътната от Краси Радков и Алекс Раева, които водят конкурентното "Денсинг старс".
Явно Рачков не може да се примира с факта, че вече не е единственият водещ на риалити формат и още повече, че конкурентната телевизия набира все по-голяма сила, за сметка на медията, в която се изявява той. И напук на големия рейтинг през годините на "Капките", то тази година от bTV им дърпат сериозно гледаемостта, пише Флагман.бг.
Снощният епизод на "Капките" мина с безвкусни шеги за "Денсинг старс" и водещите Краси Крадков и Алекс Раева. Никоя телевизия или предаване до момента не са си позволявали такава гавра с конкуренцията, каквато спретна Рачков.
"Като не сте доволни от нас, вземете за водещи Краси Радков и Алекс Раева - те са свободни. О, чакай, водят по 6 часа друго шоу, а ние тук за 3 часа и половина и айде. Зрители може да нямат, те си водят", изсъска уж на шега Рачков по адрес на колегите си и доскорошни приятели.
На зрителите не им направи добро впечатление, че се подценява труда на колеги. "Точно той да го каже, където са колеги и приятели, е доста егоцентрично и загуби много симпатизанти. Не е уместно цялото предаване да мине в критика за конкуренцията. И да се подиграват с дългото време е смехотворно, когато те от години отнемат времето на късните новини и така и не се научиха да бъдат систематизирани", гласи един от коментарите.
Рачков твърди, че танцувалното шоу няма зрители, но той със сигурност е един от тези, които следят шоуто, тъй като е запознат с детайли от шоуто. На няколко пъти, когато се обръщаше към журито го правеше с имената на журито от конкурентното шоу. "Не е добре да се гаври с колегите си в другата телевизия, нито пък е добре за неговата медия цялото предаване да минава с шеги за конкуренцията. Докъде стигна телевизията, къде е етиката", гневят се зрителите.
Водещи
-
Хиляди европейски фермери на протест в Брюксел
В протеста участват и 75 български земеделци, членове на Аграрната камара
18.12 | 16:20
-
Сняг и студ за ЧНГ
На 30 и на 31 декември се очаква сутрешните температури да са около -10°, а максималните -...
18.12 | 16:00
-
Белгия предупреждава: Европа рискува дългосрочен геополитически провал заради Украйна
Премиерът Барт Де Вевер настоява за обща отговорност и защита при финансирането с руски...
18.12 | 15:45
-
Вътрешната комисия прие премахването на охраната от НСО на депутатите
Предложението е на ПП-ДБ
18.12 | 15:32
Най-четени
-
България представя първите осем изтребителя F-16 Block 70
Преди дни в страната пристигнаха и последните два самолета от първата партида, с което...
18.12 | 10:45
-
"Или пари днес, или кръв утре" - ключова среща на ЕС за финансиране на Украйна със замразени руски активи
„Путин разчита на нашия провал. Не можем да си го позволим“, заяви Кая Калас
18.12 | 13:10
-
Родителите или осиновителите на деца до 12 години да могат да са на гъвкаво работно време през цялата година
Измененията са внесени от Деница Сачева (ГЕРБ-СДС) и група народни представители.
18.12 | 11:43