Венета Райкова вещае неприятности заради ретроградния Меркурий 14.12 | 19:45
Най-добре си вземете отпуск от днес до 2 януари, съветва водещата, която се преквалифицира в астролог

"Мили мои, ретрограден Меркурий от днес до 2 януари... Най-добре си вземете отпуск от днес дотогава", предупреди ни Венета Райкова.
Горещата журналистка вече от години се слави като опитен астролог, който феновете внимателно слушат за всичко. Тв звездата усилено се запали по гадаенето по звездите и постоянно чете интересни книги и изучава методи за астрологични прогнози. От вчера Меркурий отново е ретрограден и блондито предупреди всички ни за хаоса, който ще настъпи с него.
"Връща ни в миналото да довършим недовършеното в личен и професионален план, променя плановете", обясни астроложката. Най-силно ще засегне Козирозите до 24 декември, а после идва ред на Стрелците. "Но и всички нас - затова до 2 януари не подписваме договори, не купуваме техника, дом, операции само ако са спешни, не планираме пътувания, защото всичко се обърква."
Ала това далеч не са всички опасности.
Хората от миналото ни също ще дебнат за начин да се върнат в живота ни според астроложката, но ние не трябва да ги допускаме. "На ретро Меркурий се връщат бившите, дали да ги приемете - всеки сам си преценя." Освен бившите не може и да приемаме нови хора в живота си тъй като в този период запознанствата са незначителни: "Новите запознанства в ретро периода не водят до сериозни връзки".
Въпреки че според Венета ретроградността е достатъчно опасна, тя може и да е започнала малко по-рано за някои от нас. "Ако трябва да сме точни - 3 дни преди и 3 дни след датата на ретроградност планетата е стационарна, така че имайте го предвид, защото, докато не тръгне напред, също е опасен период за изброените неща".
Според астроспецовете, докато Меркурий е в ретроградно движение, са възможни неразбирателства в комуникацията, лоша концентрация и несигурност при изпълнението на определени планове. Венета загрижено предпазва своите най-близки фенове от несполуките на декември и предупреждава какво да не правим. Райкова пожелава успех на всички, минаващи през този труден период, отбелязва "България днес".
Водещи
-
Министърът на отбраната на САЩ: Операцията беше брилянтна
Хегсет каза още, че бомбардирането на иранските ядрени обекти не е целяло смяна на режима в...
22.06 | 18:00
-
Жена загина при тежка катастрофа между Лясковец и Долна Оряховица
Лек автомобил се е преобърнал в крайпътна нива
22.06 | 17:40
-
мс: Няма непосредствена заплаха за сигурността страната ни
Службите за сигурност следят ситуацията в Близкия изток и своевременно докладват на...
22.06 | 17:20
Най-четени
-
Черният леопард е забелязан преди месеци край Исперих, открити са следи
Изготвен е профил на евентуалния собственик на дивото животно
22.06 | 12:40
-
Атаката на САЩ срещу Иран подготвя пазара на петрол за бум
От обезумели пазари на опции, до покачващи се цени на товарите и дизела - цялата тази...
22.06 | 12:00
-
Оше издирват избягалия хищних в природния парк "Шуменско плато"
Фотокапани, термокамери, дронове и десетки специалисти на терен се опитват да заловят...
22.06 | 10:20
-
Геро стана жертва на фалшива реклама за отслабване
Актьорът опроверга, че е рекламно лице на съмнителен продукт
22.06 | 11:40