Дженифър Лопес изкара 1 млн. долара от сватба в Украйна 20.07 | 15:50
Певицата бори с работа раздялата със съпруга си Марк Антъни
Изпълнителката на "On The Floor" Дженифър Лопес, която миналата седмица съобщи, че се е разделила със съпруга си Марк Антъни след седем години брак, е получила 1 милион долара за участието си в частна сватба в Украйна, съобщи MusicRooms.
Дженифър е пяла вчера (19 юли) на сватбата на дъщерята на милионера Сергей Тарута, собственик на украинския клуб "Металург (Донецк)".
Певицата се е отдала на работа, за да се справи по-лесно с раздялата, причините за която не са ясни.
Близки до звездната двойка предполагат, че до голяма степен разтрогването на връзката се дължи на ревността на латино певеца, който от самото начало трудно е преглъщал факта, че жена му е секссимвол.
За Дженифър пък било трудно да се справя с властния характер на съпруга си, който държал да ѝ казва дори как да се облича.
Въпреки, че Дженифър и Марк се развеждат, те ще продължат да работят заедно. Тригодишните им близнаци Макс и Ема обаче ще останат при майка си, докато участва в снимките на "What to Expect When You're Expecting”.
Водещи
-
Кои имена празнуват имен ден на Бъдни вечер?
Който седне на трапезата, не бива да се оглежда много, защото рано ще му побелеят косите.
24.12 | 10:30
-
Какво да присъства на трапезата на Бъдни вечер
Насладете се на коледната магия като разгледате тези чудни ястия:
24.12 | 10:16
-
Времето около Коледа и Нова година може да ни покаже каква ще е следващата година
Ето какви са едни от най-популярните поверия.
24.12 | 09:59
-
Започват тържествените богослужения за Рождество Христово
Кои са символите на Рождество Христово?
24.12 | 09:45
Най-четени
-
Жълт код за обилен снеговалеж е обявен от НИМХ за 25 декември 2025 г.
За днешния 24 декември е обявен предупредителен код за опасни валежи от дъжд в седем области...
24.12 | 09:30
-
Започват тържествените богослужения за Рождество Христово
Кои са символите на Рождество Христово?
24.12 | 09:45