Джордж Клуни: Не съм купонясвал с Берлускони 24.11 | 15:12
Актьорът отрича да е присъствал на легендарните "бунга бунга" партита на бившия италиански премиер
![Джордж Клуни: Не съм купонясвал с Берлускони](http://inews.bg/pictures/317143_1004.jpg)
Джордж Клуни отрече да е купонясвал със Силвио Берлускони, след като стана ясно, че може да му се наложи да даде показания по секс делото срещу бившия италиански премиер.
Актьорът и бившата му приятелка Елизабета Каналис са в списъка с потенциални свидетели, които може да бъдат призовани да свидетелстват по делото, което се води срещу Берлускони, обвинен, че е плащал на непълнолетна проститутка да прави секс с него, съобщи Contactmusic.
Клуни е заявил за сп. Time, че няма нищо против да даде показания за дивите "бунга бунга" партита, но подчертава, че е посетил дома на Берлускони един единствен път, когато е искал помощ за Дарфур.
"Не съм присъствал на "бунга бунга" парти. Отидох да говоря за Дарфур. Беше доста интересен разговор най-малкото, който се превърна в доста различно събитие от това, което човек би могъл да си представи."
Клуни разкрива, че действително е бил поканен да остане след срещата, но, че той твърдо е отговорил: "Не, благодаря, трябва да тръгвам".
В списъка с над 200 свидетели на въпросните партита е и футболната звезда Кристиано Роналдо.
Междувременно във вторник, 22 ноември, на пазара излезе албумът с любовни балади на 75-годишния Берлускони. Четвъртият му албум "True Love" включва песни и балади за любовта, написани от самия него, но изпълнени от певеца Мариано Апичела.
Берлускони е пял за световни лидери като Тони Блеър, Владимир Путин и Джордж Буш, посочва Contactmusic.
Водещи
-
Цените на нощувките у нас, в Гърция и Турция се вдигнаха
Най-сериозно е увеличението на почивката ни в Турция - с около 30%
09.02 | 11:20
-
Тръмп: Обсъдих по телефона с Путин уреждането на конфликта в Украйна
Американският лидер не уточни кога точно е разговарял с руския президент
09.02 | 11:00
-
Какаото поскъпна, чака се и шоколадът
Поскъпване в цените има още при млякото и захарта
09.02 | 10:40
-
В „Слънчев бряг” търсят над 50 000 сезонни работници
За поредна година хотелиерите ще разчитат и на работници от Азия
09.02 | 10:20
Най-четени
-
Шофьор помете 9 паркирани коли в София
Инцидентът е станал в близост до 20-а поликлиника
09.02 | 09:45
-
На изток остава облачно, може да прехвърчи и сняг
Максималните температури в повечето места ще бъдат между 0° и 5°, в крайните югозападни райони...
09.02 | 09:00