Джулия Робъртс: Чувството за хумор те прави красив 06.08 | 10:24
Актрисата не разбира хората, които искат да променят вида си с пластична хирургия

Грозното пате Джулия Робъртс, която на младини се е притеснявала за външния си вид и най-вече за голямата си усмивка, а впоследствие се превърна в синоним на "хубава жена", днес разкрива как разбира красотата.
Актрисата е убедена, че не външността, а оптимизмът, чувството за хумор и усещането за щастие са ключът към това да изглеждаш красив.
Самата Джулия казва, че винаги се чувства много по-красива, когато е щастлива в личния живот. В настоящия момент тя определено може да се похвали с успехи в личния фронт - сгодена е за оператора Дани Модър, с когото имат петгодишен син и тригодишни близнаци.
Пред сп. You актрисата казва: "Смятам, че оптимизмът и чувството за хумор определено помагат да изглеждаш по-красив, но щастието е това, върху което трябва да работим. Веднъж щом човек го намери – тогава е открил ключа към красотата."
"Не се будя с някакво усещане за звездност. Напълно ми е ясно колко коства на някои хора да докарат типичния звезден вид. Аз съм обикновен човек, който върши необикновена работа", лаконична е актрисата.
И си признава искрено, че когато й се налага да добие и тя звезден вид, полага сериозни усилия.
Освен това заявява открито, че не разбира хората, които прибягват до козметична хирургия. "С напредъка на науката и технологиите хората се побъркаха по идеята да разместват лицето си по всевъзможни начини. Ами странно е."
Водещи
-
Иван Иванов на финал на „Уимбълдън“ при юношите
България отново на върха в световния тенис
12.07 | 17:20
-
Дете на 3 години е с опасност за живота след катастрофа на АМ "Тракия"
Инцидентът тази сутрин на километър 164 в посока Бургас
12.07 | 16:40
-
"НевиДимо дете" – спектакъл в памет на Димо от P.I.F.
12.07 | 16:20
Най-четени
-
Борисов с коментар за повишения рейтинг на България
По думите му това е още един добър знак за инвеститорите и за българската икономика, който...
12.07 | 10:55
-
Асен Василев се отказа от депутатския си имунитет
Ще осъдя г-жа Пламенка, закани се той
12.07 | 08:51
-
Легендарният Димитър Пенев с юбилей
Треньор номер едно на България за ХХ век навършва 80 години
12.07 | 11:40