Защо тъжи Веско Маринов 27.11 | 17:06
Прави концерт в НДК

Тази сутрин в "Денят започва" по БНТ Веско Маринов представи новия си албум "Носталгия". Гласовитият певец обаче е изключително разочарован и тъжен от факта, че никой не пуска песните му нито по българските радиа, нито по телевизията. Това сподели той самият по националния ефир.
Маринов разкри, че определено завижда на колегите си музиканти, които са творили през други времена. Причината е, че тогава българският шлагер и поп музика са били в разцвета си и са носели слава на България. Сега според Веско не е така, а това изключително го натъжава.
С нескрито задоволство обаче певецът сподели, че е направил над 70 концерта из България и е виждал как хората се смеят и плачат с него. А това е най-голямото щастие за Веско.
Ето защо на 3 декември в НДК Веселин Маринов ще представи новия си албум. Все още има останали билети за концерта. Славеят очаква там да дойдат няколко поколения българи, които да пеят и танцуват с него.
Водещи
-
Слави Трифонов: В България разбираме свободата на словото с измислици и пошлости
Лидерът на ИТН коментира новия законопроект
11.10 | 16:20
-
Премиерът обеща на военните 10% увеличение на заплатите
Росен Желязков е в Шумен за празничното полагане на клетва на курсатите
11.10 | 15:30
Най-четени
-
НОИ с важен апел и предупреждение във връзка с еврото
Вижте как да се предпазите от измами
11.10 | 12:40
-
Христo Грoзев получи наградата Европейски журналист на годината
Тържествената церемония на фестивала PRIX EUROPA се състоя в Кметството на Берлин
11.10 | 10:20
-
Протест "Гласът на народа срещу насилието над деца" в Бургас и други градове
Сигналът за насилие на детска възпитателка върху 4-годишно момиче е от преди 10 месеца, но за...
11.10 | 10:00