Звезди: Рокът кара хора да се замислят и да се вълнуват 29.05 | 09:20
Не е задължително да си рок или чалга звезда, за да бъдеш полезен, смята фронтменът на „Аналгин“

Рок легендата Звезди зарадва феновете като даде откровено интервю на Div.bg. Няма да губим време да го представяме, защото "черната овца" на рока няма нужда от такова.
Здравей, Звезди! Как си? Кажи сега какво готвите с "Аналгин"?
Здравей. Всичко е наред. Ами с моята група издадохме нов албум през март. Направихме един доста сериозен лайф във Военния клуб в София. И фактически, аз от тук нататък имам планове само с "Аналгин". Това лято ще свирим по много фестивали. Ние сме група на свободна практика – свирим, където си искаме. Но има интерес към нас и се надявам до януари да запишем нов албум. Иначе аз мисля скоро да започна да се занимавам по-сериозно с продуцентска дейност. Тази година бях жури на много конкурси и видях колко талантливи младежи има. И мога да твърдя, че повечето се нуждаят само от малко подбутване.
Като го питам какво мисли за български таланти в чужбина, изглежда така, сякаш му е тъжно. Казва само: "Не е лесно. Да се справяш сам в друга страна." После споменава българската банда DASH THE EFFORT, избрана да участва в най-големия метъл рок фестивал в света - Wacken Open Air, и очите му пак светват. "С това участие светът ще започне да поглежда насам." Твърди, че окуражава младите да останат тук. "Защото с възможностите, които предлагат съвременните технологии, светът е станал толкова малък, че не е нужно да ходиш някъде си. Просто кликваш с мишката и всеки може да те види." Останалата част от интервюто вижте в Div.bg.
Водещи
-
"Галъп": Президентът дебне в засада
Знамената на т. нар. партии от демократичната общност изгарят едно след друго, казва...
27.06 | 17:59
-
Гуцанов: Най-важно е сляпо-глухите хора да бъдат приобщени чрез социалните предприятия
По думите на министъра приобщаването на тази група може да стане чрез социалните предприятия,...
27.06 | 17:40
-
Нов нелегален "дом на ужасите": Изясняват чия собственост е обектът
Домът никога не е разполагал с лиценз, заяви вчера социалният министър Борислав Гуцанов
27.06 | 17:20
-
В България гнездят 47 двойки от застрашения в световен мащаб царски орел
За сравнение преди 25 години те са били едва осем
27.06 | 17:00
Най-четени
-
Ивелин Михайлов направи остри изявления срещу управлението в България
Критики към политически лидери
27.06 | 12:15
-
Радев пита: Къде са парите – за свлачища, язовири
На въпрос дали критиките му са насочени към лидера на партия ГЕРБ Бойко Борисов, Радев...
27.06 | 14:15
-
Започнаха нови ремонтни дейности по автомагистрала "Тракия"
Завършване на ремонта край Сливен
27.06 | 09:59
-
Дъжд от оставки в ПП
А идеите и принципите, които обединяваха хората по структурите в страната, сякаш останаха на...
27.06 | 12:59