И Преслава хвана куфара 01.06 | 09:07

Певицата потегли на турне в САЩ

От Мартина Панайотова

Преслава потегли на на концертно турне в САЩ, съобщиха продуцентите ѝ от Пайнер.

Певицата на годината вече се намира в Страната на неограничените възможности, като вчера изнесе и първия си концерт.

До 4 юни ще продължат артистичните изяви на Преслава в 5 американски града, което налага строг график на пътуването.

2012 година определено ще се запомни с инвазията на родни звезди зад Океана – на съгражданите ни в Америка вече попяха Азис, Райна, Джена и още куп фолк изпълнители.

Водещи

Най-четени