Куентин Тарантино издаде тайна за следващия си филм 28.11 | 09:31
Лентата няма да е продължение на "Джанго без окови"

Куентин Тарантино издаде тайна за следващия си филм. Във вечерното шоу на Джей Лено режисьорът загатна, че следващият му проект отново ще бъде уестърн, но няма да е продължение на хитовия "Джанго без окови", съобщи Hollywood Reporter.
Тарантино сподели, че за него е било огромно удоволствие да снима "Джанго без окови" и да се обучи в изкуството на уестърна. Ето защо намерението на режисьора е да се придържа към този жанр и в следващия си филм.
"Мога да говоря много за бъдещите си планове, но ще ви издам само едно нещо – жанра на следващия ми филм. Той ще бъде уестърн, но няма да е продължение на "Джанго без окови". Много се забавлявах, докато снимах първия си уестърн, и след като научих как се прави, си казах: "Добре, след като вече съм наясно, нека и следващият ми филм да бъде в този жанр", заяви Куентин Тарантино.
Уестърнът "Джанго без окови" донесе на създателя си награда "Оскар" за сценарий, а Кристоф Валц бе отличен в категорията за най-добър актьор в поддържаща роля, припомня изданието.
Водещи
-
Посланията на папа Франциск: “Надеждата не е нещо, което чакаме, а нещо, което правим”
Светият отец почина на 21 април 2025 г. на 88-годишна възраст
27.04 | 12:00
-
Андрей Новаков: България може да е основен доставчик на оръжия за Европа
Войната ни е вече до главите, смята евродепутатът от ГЕРБ-СДС/ЕНП
27.04 | 11:20
Най-четени
-
Доналд Тръмп-младши пристига в България
Най-големият син на американския президент ще участва в частно бизнес събитие
27.04 | 10:00
-
Дъждове и гръмотевици днес, но остава топло
Температурите ще са до 19 градуса, по морето - по-хладно
27.04 | 09:15
-
Половината българи нямат никакви спестявания, 1 милион живеят в лишения
Подмяна на остаряла мебелировка не може да си позволят 35,1% от семействата
27.04 | 10:20