Мадона избра френския лазурен бряг, за да отбележи рождения си ден 18.08 | 12:41
Поп дивата е наела вила „Шифоноа” за семейството и приятелите си
Американската певица Мадона отбелязва 55 си годишнина на френския Лазурния бряг, предаде ИТАР-ТАСС.
Поп дивата е наела за себе си, децата си, за многобройни приятели и за любимия си - танцьора Брахим Зайбат - вила "Шифаноа" в "града на милионерите"- Вилфранш сюр мер. Вилата е с парцел с площ към 3000 кв. м и има с два басейна. Тя струва не по-малко от 60 млн. евро.
Градчето Вилфранш, се намира само на няколко километра от Ница и е много популярен сред звездите на световния шоубизнес. Там е пребивавал фронтменът на "Роулинг стоунс" Мик Джагър, обичат да се разхожда певицата Тина Търнър и изпълнителят на ролята на "агент 007" Роджър Мур.
Фотографи са заснели Мадона да се пече на палубата на яхта под наем, да кара с децата джет и велосипед. Певицата е във Вилфранш от 5 август. Тя бяга сутрин и не пропуска възможност да се разходи по магазините.
По време на почивката си Мадона посети фестивала на класическата музика в град Мантон, пиротехническия фестивал в Кан и поигра на пейнтбол с приятели на яхтата. Поп звездата отдаде дължимото и на френската кухня. В прочутия ресторант "Птит мезон" в Ница Мадона се спря на един от деликатесите на заведението - понички с цвят от тиква, допълва БТА.
Ресторантът е много хвален от режисьора Уди Алън, обичат да го посещават и бившият френски президент Никола Саркози със съпругата си.
В чест на Мадона във вила "Шифаноа" са организирани грандиозни фойерверки. На крайбрежието това е забранено, но за певицата изключение направи лично кметът на Вилфранш.
Водещи
-
Радев продължава консултациите с АПС и МЕЧ по график
Те ще са на 18 декември, четвъртък
17.12 | 17:15
-
Буруджиева: И Радев да дойде, "менюто" ще е коалиционен кабинет
Персонализацията в политиката ражда чудовища, предупреди политологът
17.12 | 17:00
-
Киберизмами с фалшиви обяви за коли заливат България
17.12 | 16:45
Най-четени
-
ПП-ДБ: Призоваваме всички на протест утре - уредникът на Музея на социалистическите бюджети току-що нареди да се приеме стария крадлив бюджет
“Очевидно тази коалиция продължава да работи и не само запазва Пеевски в кабинета му - тя...
17.12 | 10:56
-
Станахме свидетели на абсурдна ситуация, която изненада дори и ГЕРБ, това заяви лидерът на "Възраждане"
По-думите му най-добре би било чисто нов бюджет, без никакви дългове.
17.12 | 10:59
-
Фон дер Лайен: Руските активи остават блокирани
Те ще останат замразени, докато Русия не спре войната и не изплати репарации на Украйна
17.12 | 14:20
-
Всичко за винетките: АПИ разясни за валидността, цените и сроковете
Вписването на символите от регистрационния номер може да бъде и на кирилица, и на латиница, но...
17.12 | 11:45