Пънк легенда от The Ramones с концерт в България 28.03 | 15:34
Marky Ramone от емблематичната пънк-рок банда идва у нас на 11 април

Marky Ramone – последният жив член на емблематичните създатели на пънк-рока The Ramones, пристига в България за втори път.
У нас той ще изнесе 2 концерта – на 11 април в София в клуб R.B.F. и на 12 април в Пловдив във Военния клуб.
Marky идва у нас за втори път след паметния концерт пред над 800 фена през 2008 година. Този път обаче той ще свири с новата си формация - Marky Ramone's Blitzkrieg – супергрупа, в която пее Michale Graves – вокалист на култовите Misfits.
В компанията са още Graham VanderVeen на бас и Crazy Joe – китара. Заедно те свирят репертоар, съставен изцяло от песни на The Ramones, включващ всички големи хитове на групата.
Българската публика ще се срещне с Marky Ramone само година след като барабанистът получи награда Грами за цялостно творчество.
В последното десетилетие той е получавал и награда от MTV за цялостно творчество (връчена от Bono от U2), почетно място в рок залата на славата, а групата е в топ десетките на VH1, Rolling Stone и Spin за рок изпълнители на всички времена.
Групи като Red Hod Chili Peppers, Pearl Jam, The Offspring, Green Day, Kiss, U2 и Bruce Springsteen изпълняват на концертите си песни на The Ramones, а Mettalica твърдят, че любимите им банди са The Ramones и Misfits.
Хитове като Sheena is а Punk Roker, Blitzkrieg Pop, I Wanna Be Sedated и Rock N' Roll High School са неизменно в плейлистите на почти всички рок радиостанции по светa, а през април ще имаме удоволствието да ги чуем и на живo.
Билетите за двата концерта у нас са в изключително ограничени количества – по 300 на концерт и се разпространяват само в мрежата на Eventim на цена от 25 лева.
Водещи
-
Жертви, ранени и затрупани хора след земетресението в Тайланд и Мианмар
Сградата, която е била в процес на строителство, се срути до основи за секунди.
28.03 | 14:45
-
С математика срещу късмета: Как румънец спечели 14 пъти джакпота от лотарията
Тайната на успеха
28.03 | 14:15
-
Пресичащите на пешеходна пътека, които използват мобилен телефон, да бъдат глобявани
Вдъхновено от практиката в други страни, вече и в България има предложение за законови...
28.03 | 13:59
-
687 000 пенсионери, които получават най-ниската пенсия до линията на бедност от 638 лв.
"Ще се постараем в най-кратък срок да ви кажем за кои пенсионери и в какъв размер", заяви той
28.03 | 13:30
Най-четени
-
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов с коментар пред медиите по актуални теми
Той уточни, че има разлика между "Булгаргаз" и "Булгартрансграз".
28.03 | 10:45
-
Прокуратурата готви обвинение срещу Кирил Петков
В контекста на растящото напрежение около случая, остава да се види как ще се развие...
28.03 | 10:16
-
56% от българите използват услуги по допълнително пенсионно осигуряване
Удовлетвореност на потребителите
28.03 | 09:40
-
НСИ: Добрич изпреварва всички градове по ръст на възнагражденията
Големи разлики между областите
28.03 | 12:30