Чалга гилдията изрази огромната си подкрепа към певицата Мария 27.03 | 16:45
В момента Мирослав – мъжът на певицата, е под домашен арест
Чалга гилдията изрази огромната си подкрепа към певицата Мария, пише България Днес.
Миньончето не се притесни и призна за може би най-сериозния проблем в днешно време – домашното насилие.
Оказва се, че изпълнителката на редица хитове е пребита от съпруга си Мирослав. Грозната случка става през миналата седмица в жилището им. Съседите на семейството признават, че чуват викове от дома на Мария. Твърди се, че съпругът й е отправил и закани за убийство.
Всички колежки на певицата застават плътно зад Мария. Голямата част от тях звънят на миньончето и й споделят, че са до нея. И трябва да бъде силна, както и че ако има нужда от нещо, са насреща.
Сред тях е Преслава, както и още много популярни личности като Ася Капчикова, Ивайла Бакалова.
Ясно е, че Мария ще поиска развод от Мирослав. Двамата се ожениха на скромна церемония през 2021 г. Певицата обаче не ще и да чуе повече за половинката си. И по всичко изглежда, че той е загърбен.
"Много неща са зад гърба ми, с които съм горда. За други нямам място в сърцето и не си ги и спомням. Благодаря на всички", пише певицата. Тя отказва да говори по темата. Не отговаря на телефонните обаждания. Вероятно е посъветвана от адвоката си да не обелва и дума пред медиите.
В момента Мирослав – мъжът на певицата, е под домашен арест.
Водещи
-
Потресаващи разкази след убийството на Митко от Цалапица
"Нищо, брат. Бих го. Обърна очите и умря"
28.12 | 18:00
-
Брижит Бардо в кадър: Сексимволът, легендата и бунтарката
„Кралица Бардо стои там, където свършва моралът“, пише френската писателка Маргьорит Дюрас...
28.12 | 17:40
-
Заради силния вятър: Изолация се срути върху гаражи и пътека до жилищен блок в Асеновград
„Беше като взрив“, твърдят хора от блока.
28.12 | 17:00
Най-четени
-
Сценарият Румен Радев да използва новогодишното си обръщение, за да обяви старт на партиен проект, е малко вероятен
Първо, новогодишното обръщение е празничен формат и институционален акт на държавния глава
28.12 | 13:58
-
С 30 000 по-малко навлизания на замърсяващи автомобили в „малкия ринг“ в столицата за декември
СО предвижда и девет многоетажни квартални паркинга
28.12 | 13:45
-
Лоши са условия в планините за туризъм
Вятър с пориви над 100 км/ч и опасност от лавини
28.12 | 12:30