Чарли Шийн се шегува с бъдещия си заместник Аштън Къчър 15.05 | 14:07
Чарли Шийн се пошегува с новината, че Аштън Къчър заема неговото място в ситкома "Двама мъже и половина"

Чарли Шийн се пошегува с новината, че Аштън Къчър заема неговото място в ситкома "Двама мъже и половина", съобщават чуждестранните медии. Шийн дори заяви, че с Къчър шоуто ще се провали.
Чарли бе уволнен от телевизионната комедия през месец март тази година заради това, че обиди създателя и изпълнителен продуцент на сериала Чък Лори.
Историята, разбира се, се превърна в скандал. В петък, 13 май, бе потвърдена информацията, че Аштън Къчър заема вакантното място в "Двама мъже и половина". Новината провокира Шийн, който веднага направи типичен за него коментар.
"Къчър е сладурче и брилянтен комедиен актьор... ей, почакайте, аз също! Забавлявай се, Америка. Гледай демо версия 2.0 всеки понеделник", започва Чарли и в крайна сметка предупреждава Къчър, "Аштън, забавлявай се на планетата "Чък". Там няма въздух, смях, лоялност и любов."
По-рано в изявление пред медиите Къчър заяви: "Не мога да заместя Чарли Шийн, но ще си скъсам задника, за да забавлявам аудиторията."
Къчър ще се присъедини към екипа на ситкома по-късно тази година. Според последна информация актьорът ще получава между 800 000 и 900 000 щатски долара на епизод.
Водещи
-
Лидерите на ЕС одобриха приемането на България в еврозоната
На 4 юни официално страната ни получи положителна оценка от ЕЦБ и от ЕК
27.06 | 00:31
-
Крум Зарков: Нямаме независима Прокуратура по смисъла на Конституцията
Само Борисов и Пеевски могат да предизвикат избори, смята той
26.06 | 21:00
-
Първан Симеонов: Няма логика за избори през есента
ДПС-НН може да се превърне в една от двете най-големи политически сили, а ПП никога не е била...
26.06 | 20:45
-
Кьовеши удари стоки от Китай без мита и ДДС в България и още 13 страни
Престъпната схема е нанесла щети за 700 млн. евро
26.06 | 20:30
Най-четени
-
Лидерите на ЕС одобриха приемането на България в еврозоната
На 4 юни официално страната ни получи положителна оценка от ЕЦБ и от ЕК
27.06 | 00:31
-
Ивелин Михайлов: България се управлява от мафия, по-тежка от Коза ностра
"Кражбите при ГЕРБ и ДПС са лесно доказуеми", заяви лидерът на "Величие"
26.06 | 14:10
-
Протест срещу еврото и в центъра на Брюксел (СНИМКИ, ВИДЕО)
Събитието привлече вниманието на местните и европейските институции,
26.06 | 19:00
-
Ново 20! Отварачката минава под венчило за 4-и път!
Щастливото събитие е предвидено за средата на август
26.06 | 16:45