Чарли Шийн съди Чък Лори и Warner Bros. за 100 млн. долара 11.03 | 08:35
Актьорът настоява да бъде платено и на целия актьорски състав на „Двама мъже и половина“

Станалият напоследък скандално известен актьор Чарли Шийн е завел дело срещу създателя на комедията "Двама мъже и половина" Чък Лори и студиото Warner Bros. за 100 милиона долара.
Актьорът, който беше уволнен от хитовия сериал миналата седмица, е подал съдебен иск в търсене на 100 млн. долара плюс наказателни щети заради прекратяването на договора му, съобщи в. Wall Street Journal.
Шийн се ползва от услугите на скандалния холивудски адвокат Марти Сингър, а делото е заведено вчера пред Върховния съд на Лос Анджелис.
45-годишният актьор, за когото се знае, че е печелил около 2 млн. долара на епизод от сериала, твърди, че прекратяването на договора му е в нарушение с калифорнийските закони.
В заведеното дело се настоява още целият актьорски състав на сериала и екипът му да получи възнаграждението си за остатъка от общо 24-те епизода, предвидени за сезона.
Warner Bros. и CBS все още не са съобщили дали ще продължат снимките на "Двама мъже и половина" без Чарли Шийн. Като възможни заместници, в случай че сериалът не бъде спрян окончателно, се спрягат имената на Джон Стамос, Роб Лоу и Мат Дилън.
Междувременно домът на Чарли Шийн в Лос Анджелис е бил проверен от полицията, след като стана ясно че двамата с бившата му съпруга Брук Мюлер са постигнали споразумение около родителските им права.
Мюлер получи временна ограничителна заповед срещу Шийн по-рано този месец и двамата му синове бяха взети от дома му.
Водещи
-
Феноменът хало се появи в небето над София: Времето рязко се променя
Прогнозите са за пролливни дъждове и гръмотевични бури, ето къде ще ударят (КАРТИ)
16.07 | 21:00
-
Трети протест в защита на кмета Коцев в София и Варна
Демонстрацията е под наслов „Да свалим бухалките на дерибеите"
16.07 | 20:45
-
Фон дер Лайен: Вноските на държавите за следващия бюджет няма да се променят
Парите за отбрана ще се увеличат 5 пъти, така че да станат 131 млрд. евро, подчерта тя
16.07 | 20:30
-
НС: 140 км/ч остава максималната скорост на магистрала
На скоростен път караме до 120 км/ч
16.07 | 20:15
Най-четени
-
"Алфа рисърч": ГЕРБ печели убедително при избори днес, "ДПС-Ново начало" настига ПП-ДБ
"Възраждане" е в отстъпление - до 11.5%, за сметка на МЕЧ (6.3%), "Величие" остава на 4.1%.
16.07 | 12:30
-
България иска увеличаване на бюджета на Механизма за свързване на Европа за енергия
Това е един от възможните варианти за гарантиране на финансирането на модернизацията и...
16.07 | 14:45
-
Тризнаци, заченати по естествен път, в клиника "Мама и Аз" в Плевен
Състезание с времето
16.07 | 10:45
-
България изтегли нов дълг за 3,2 милиарда евро
Дълговата операция е в рамките на определения максимален размер на новия държавен дълг, който...
16.07 | 15:50