Лудогорец заплаши Моци с изгонване от клуба 02.03 | 18:33
Причината е поведението на румънеца в Ловеч
![Лудогорец заплаши Моци с изгонване от клуба](http://inews.bg/pictures/1477835_1004.jpg)
Двама от лидерите на Лудогорец са с последно предупреждение за изгонване от клуба, потвърдиха днес от лагера на шампионите.
Става въпрос за големия герой на "орлите" Козмин Моци и португалския полузащитник Фабио Ешпиньо, които са силно порицани, а и глобени за "уронване престижа на клуба".
Двамата легионери се държаха невъздържано по време на загубата от Литекс в Ловеч, като Моци дори бе изгонен от игра с два жълти картона.
Финансовата санкция на румънеца наброява 10 000 евро, докато Фабио Ешпиньо е глобен с 5 000 евро. По-силни впечатление обаче прави, че Моци и Ешпиньо са вече официално заплашени с изгонване от Разград при нова подобна издънка.
Решенията на Лудогорец след загубата от Литекс:
На заседание на УС на ПФК Лудогорец, проведено ден след загубата от Литекс, беше изслушано становището на спортно-техническото ръководство на отбора по повод неубедителните игри на отбора и бяха анализирани причините довели до тях.
След като изслуша анализа на старши треньора Георги Дерменджиев и мерките, които той предлага за справяне със ситуацията, УС на Клуба потвърди доверието си в него и щаба му. По повод действията на играчи на ПФК Лудогорец, които уронват престижа на Клуба, се взеха следните решения:
- Налага се глоба в размер на 10 000 евро на защитника Козмин Моци. Състезателят получава и последно предупреждение за отстраняване от отбора.
- Налага се глоба в размер на 5000 евро на Фабио Ешпиньо. Състезателят получава последно предупреждение за отстраняване от отбора.
- Всички играчи на ПФК "Лудогорец", получили жълти картони за оспорване на съдийско решение, ще бъдат глобени сурово според вътрешния правилник.
Водещи
-
Хепатолог отсече: Медът е 80% захар - по-вкусен е, отколкото полезен
Също така според Вялов медът съдържа органични киселини, които биха могли да бъдат полезни за...
10.02 | 13:15
-
Завърши ремонтът в тунел „Кривия“
С изпълнените дейности сe повишава безопасността на движение през съоръжението.
10.02 | 13:00
-
На ден едно лице между 17 и 20 години би могло да изкарва между 200 и 300 лева от продажбата на вейпове
От началото на годината са задържани десет души с образувани досъдебни производства за...
10.02 | 12:45
-
Заледени пътни учасъци в проходите "Шипка" и "Хаинбоаз"
Снегопочистващата техника обработва настилките
10.02 | 12:30
Най-четени
-
Софийски квартали остават без парно и топла вода
Едни от най-честите дела, които потребителите в столицата водят, са с "Топлофикация – София“,...
10.02 | 10:46
-
Костадин Ангелов: 70 души в света са починали след пушене на вейп
"Нашата цел е да подберем хора които са експерти, които имат доказани качества и опит, за да...
10.02 | 09:55
-
Нов случай в градския транспорт на София, при който пътник е заложник на шофьора
Оказва се, че случаят не е прецедент и други пътници са преживели същото.
10.02 | 09:59
-
Експерти: Еднодневен бойкот на супермаркетите няма доведе до смъкване на цените
Опасности от държавна намеса
10.02 | 10:45