Валерия опроверга слуховете, че с Евгени за разделени 13.06 | 12:00
Генчев вече може да се похвали с втори самостоятелен концерт, за който имаше билети и по 140 лева. Валерия пък снима ударно и печели все повече последователи, готови да защитават животните на всяка цена.

Неверните публикации, че Евгени Генчев е разделен с победителката в "Ергенът" Валерия бяха опровергани от самата нея.
Защитничката на животните се появи в Летния театър във Варна, където свири на втория си самостоятелен концерт Генчев. Както и в родния му Пловдив, тя се снима с почитатели и бе придружена от друга от момите-Джия. Брюнетката дори стискаше букет от рози, а на сцената Генчев бе отново с Виктория Георгиева.
Явно публикациите, че двамата с Валерия са се разделили са били реклама за концерта, пък и за предаването, което набира участнички в третия сезон. Предстои то да се снима през есента, а дотогава, пък и няколко месеца след това Евгени и Валерия ще го играят влюбени, защото това изисква договора.
На всички нормални зрители е ясно, че любов в предаване по сценарий няма как да пламне, но двамата добре се възползват от славата, което шоуто им донесе, за да рекламират каузите си, пише "Хотнюз".
Генчев вече може да се похвали с втори самостоятелен концерт, за който имаше билети и по 140 лева. Валерия пък снима ударно и печели все повече последователи, готови да защитават животните на всяка цена.
Водещи
-
Преизчисляването на вота е готово: Според ЦИК ще има промени в парламента
Комисията изпрати данните в КС
12.03 | 21:00
-
Два протеста в София заради скандала с бюлетините
Полицията със специални мерки за сигурност
12.03 | 20:45
-
Борисов: Европа и България трябва да участват в намирането на решение за постигане на мир в Украйна
Резултатите от преговорите между САЩ и Украйна в Джеда относно споразумение за прекратяване на...
12.03 | 20:29
-
Осигурени са още 50 млн. лв. за продължаване на "Грижа в дома"
Парите са по европроект и са с 50% повече спрямо първоначалния бюджет, така патронажна грижа...
12.03 | 20:15
Най-четени
-
Новата минимална заплата в Гърция удари рекорд
Съседката ни продължава да повишава доходите си, докато България остава на последно място в ЕС
12.03 | 15:30
-
Родителите на Мартин Елвиса потънали в земята от срам заради него
Те били изключително разочаровани от поведението на сина си в шоуто
12.03 | 17:00
-
Трагичен инцидент отне живота на двама абитуриенти на 18 години при тежка катастрофа
По случая е образувано досъдебно производство, което ще изясни всички обстоятелства около...
12.03 | 09:59
-
Екатерина Михайлова: Тръгнали сме към дъното
Особено критично проф. Михайлова се отнесе към писмото, изпратено от прокуратурата до...
12.03 | 09:15