Една особено култова реклама със зомбита 30.11 | 07:10
Немъртвите могат да бъдат и свежи...
Вече свикнахме с манията на американците по зомбитата, но въпросната започва да завладя почти всички кътчета на красивата ни планета.
Поредното кътче, завладяно от немъртвите е Норвегия. И по точно местната верига магазини за спортни аксесоари и екипировка XXL, която се е вдъхновила от идеята за зомби апокалипсиса и я е използвала по изключително забавен начин в своята най-нова реклама.
Според XXL, чието мото е "All Sports United" (б. пр. всички спортове обединени) именно спортът е най-ефикасният метод за борба със зомбитата.
С други думи да забравим за всички моторни резачки, мачетете, горелки и прочее; всичко, което ни е необходимо, за да изтребите немъртвата сган е добра форма и тенис ракета, или футболна топка, или фризби, а може и рибарска въдица.
Свежото видео, при колегите от Div.bg
Водещи
-
Първата седмица от декември започва със слънце
В петък вятърът ще се ориентира от североизток и ще се усили, ще бъде облачно с валежи на...
01.12 | 08:00
-
Атанас Атанасов: Управляващите незабавно да спрат всички процедури за смяна на шефовете на спецслужбите
Ако излязат повече хора, ще поставят въпроса за властта, смята той
30.11 | 17:40
Най-четени
-
Държавата започва строителство на нови полигони за обучение на млади шофьори
Парите за тях ще дойдат от фонда за безопасност на движението
30.11 | 11:20
-
Асен Василев в столично заведение пее песен пародия на ска група ВИДЕО
"Кой разпореди бюджета?"
30.11 | 10:20