Косата, която не е виждала шампоан от 5 години(ВИДЕО) 18.01 | 15:01
Крайният резултат е адски изненадващ

Замисляли ли сте се как би изглеждала косата на жена, която не е използвала шампоан в продължение на 5 години.
Името на такава жена е Жаклин Байерс, а в интервюто си за HP тя обяснява как поддържа косата си чиста, как изглежда въпросната и защо не използва въобще шампоан.
Дамата води блога LittleOwlCrunchyMomma и именно на неговите страници споделя за първи път (през 2012 година), че не използва шампоан. Причината, която тя назовава за подобно решение, се крие в химичните съставки, които се използват при производството на шампоаните.
От друга страна органичните, по-естествени шампоани, са значително по-скъпи – струват между 15 и 20 долара.
За да поддържа косата си сравнително чиста дамата използвала ябълкова киселина и хлебна сода. Но въпросните съставки не помогнали особено, защото правили косата ѝ твърде суха и мазна в същото време.
Към днешна дата дамата просто не използва никакви съставки, за да поддържа чиста косатата си.
Какъв е крайният резултат обаче от немиенето на косата по стандартните за модерното общество начини?
"Косата ми е адски лъскава, расте много по-бързо и изглежда разкошно.", споделя Жаклин,
Дамата все пак допълва, че единствения негативен момента за косата ѝ бил в началния период, след спирането на шампоана. Периодът на свикване, в който косата не изглеждала никак добре – стояла като съшита.
Водещи
-
И когато стане най-страшно и нетърпимо, ще се появи ТЯ
И когато стане най-страшно, когато стане най-трудно, когато стане нетърпимо, когато имаш...
08.03 | 18:00
-
Германското разузнаване предупреди за заплаха от Москва
Русия планира да изпита единството на Запада, твърди директорът на германското разузнаване...
08.03 | 17:40
-
КС забрани на ЦИК да публикува протоколите от над 2 000 секции
Съдът дава указания и кои данни да се въведат от 11 секции с двойни експертизи
08.03 | 17:21
-
Зеленски призова за още санкции срещу Русия
При руски удари през нощта загинаха най-малко 14 украинци, сред които и деца, а десетки други...
08.03 | 17:00
Най-четени
-
Румен Радев: Европа няма 800 млрд. за инвестиции в отбраната
Войната в Украйна влече Европа към дъното, смята президентът
08.03 | 16:40
-
Надежда Йорданова: Поведението на "Възраждане" е меко казано безотговорно
По думите й Христо Иванов няма да се кандидатира да бъде отново начело на "Да,България"
08.03 | 14:59