Магаренце се мисли за куче (ВИДЕО) 08.09 | 13:48
Дъги обича разхоските

Тригодишното минимагаренце Дъги има пълен достъп до къщата на стопаните си и от всичко най-много обича да го водят на разходка, да го гушкат и да гледа тенис, съобщи в. Daily Mail.
Дъги живее с Кат и Том Стокбридж във ферма в Йоркшир и много обича тяхната компания. Той е отгледа близо до хора и когато го взимат на 8-месечна възраст, те решават да запазят това.
"Той се държи повече като куче, отколкото като магаре. Много обича човек да му обръща внимание" - каза Кат, която управлява театрална компания.
Кат получава Дъги за подарък за 50-годишнината си. Правят му навес в дъното на градината. Тъй като френските им прозорци обикновено са отворени, Дъги скоро започва да ги навестява в къщата. Там помага на Том да пише, или на Кал да прави вечерята. Никога обаче не взима храна без да го поканят, дори на плота да има ябълка или морков. Търси само внимание - да го почешат или прегърнат.
Той се е сприятелил с другите им животни. С кучето Гриф, което на ръст е почти колкото минимагаренцето, обикновено ходят на разходка. Ако не го вземат, Дъги много се сърди.
Водещи
-
От "Възраждане" предлагат: Хората с пенсии до линията на бедност да получат добавки от 100 лв. за април
Крайният срок за предложения преди второто четене изтича днес.
10.03 | 17:30
-
Вътрешният министър: „Гранична полиция“ ще се увеличи с 864 нови служители
Митов съобщи, че в рамките на управленския мандат престои поетапно увеличаване на капацитета...
10.03 | 16:59
-
Румен Радев: Инсинуациите, че саботирам модернизацията на Българската армия, са некоректни
Президентът: Европа не трябва да тласка Украйна към военна ескалация
10.03 | 16:45
-
Александър Лукашенко назначи нов премиер на Беларус
Преди да бъде назначен за премиер, 49-годишният Турчин бе председател на Минския регионален...
10.03 | 16:19
Най-четени
-
НИМХ обяви жълт предупредителен код за силен вятър
Минималните температури ще са между 4 и 9 градуса
11.03 | 08:01
-
Прокуратурата: Побоят над метеоролозите е достоен за книга на Стивън Кинг
Неизяснени мотиви и странно поведение
10.03 | 13:30
-
"Ангели на пътя" бесни на Емрах Стораро
В България загиналите и убитите на милион население са 82.
10.03 | 13:15