Понеделник е ден за разврат 22.01 | 14:45
Тогава гледаме най-много порно

Заради консервативното ни мислене в известна степен сексът продължава да е тема табу. Това не означава, че не обичаме да прекарваме време пред екрана в компанията на филми за възрастни. Последното проучване в тази област дори показа в кои дни търсенето на подобно съдържание в мрежата е най-голямо.
Абсолютният победител от дните от седмицата е понеделник. Вероятно след почивните дни, в които се предполага, че сме отделили повече време на интимния си живот, имаме нужда да повоайорстваме. И не си мислете, че това е изключение само при някои нации, така е при американците, англичаните, германците, французите, италианците и още куп други. Изключение правят мексиканците, които предпочитат сряда, и японците, които са активни в събота.
Най-слаб интерес към разкрепостените сюжети се наблюдава в събота. В този случай изключението са американците и японците, които се въздържат от гледане на порно в четвъртък, пише интернет изданието cracked.com.
Водещи
-
Удря ни магнитна буря
Слънчевите изригвания могат да предизвикат отпадналост, главоболие и други неразположения
02.05 | 18:00
-
The Economic Times: Ванга е предсказаала за 2025-а война в Европа, икономически и земни трусове
Ако й се вярва, светът може би току-що е отворил една сенчеста глава
02.05 | 17:40
-
Министърът на отбраната отива в „Граф Игнатиево“ след „отклонението в система на F-16“
Самолетът ще лети тогава, когато сме готови да го пуснем в полет, каза преди дни командирът на...
02.05 | 17:20
-
Монтираха комина на Сикстинската капела в очакване на конклава
Монтажът се състоя на фона на пристигането на кардиналите във Ватикана за поредния ден от...
02.05 | 17:00
Най-четени
-
Светлин Тачев: Завръща се битката Борисов - Радев
Тя временно беше приключила или беше оставена на пауза, смята социологът
02.05 | 12:00
-
Честваме пaметтa нa Свети Анaстaсий Велики
Етo с кaкви трaдиции, oбичaи и зaбрaни се свързвa тoзи църкoвен прaзник
02.05 | 09:15