Превърни се в герой от комикс 14.03 | 09:43
Skype пуска нови емотикони с Капитан Америка и Черната вдовица
Забавните картинки бяха въведени в Skype през 2004 г. и оттогава компанията не е спряла да работи по тяхното увеличаване и анимиране. Изследванията показват, че потребителите изключително много го ги харесват, особено откакто започнаха да извършват и различни действия.
Затова Skype ежегодно изследва желанията на потребителите и пуска нови емотикони, според тях. Последното им проучване във Великобритания и САЩ показа, че над 57% от потребителите искат да имат анимирани картинки с герои от комикси. Вече са разработени 5 такива – Капитан Америка, Черната вдовица, Зимния войник и Защитника. Те са налични в последната, най-нова версия на Skype.
В емотиконите е включен и един последен герой изненада. Но за да го активират, потребителите трябва да разгадаят загадъчния код, предоставен от Skype: 34.394569,-90.253563.
Засега от компанията не дават други пояснения, а оставят феновете да открият сами, какво се крие зад тези числа.
Водещи
-
Лятна ваканционна програма на Министерството на образованието и науката
Над 4 000 безплатни занимания за деца и ученици са включени в нея
05.07 | 18:00
-
Никола Цолов с двойна победа на "Силвърстоун"
След като вчера беше най-бърз в спринта на легендарната писта, днес българинът доминира с...
05.07 | 17:40
-
Моторист загина на място при катастрофа край Плевен
Временно е ограничено движението по пътя в района на село Гривица
05.07 | 17:20
-
Вдигат доходния праг за получаване на детски надбавки
Промените са от 1 август и ще обхванат около 440 000 деца
05.07 | 17:00
Най-четени
-
Путин и Тръмп проведоха близо 90-минутен телефонен разговор
Президентът на САЩ е предложил на руския държавен глава съдействие за намиране на решение на...
05.07 | 13:00
-
Колко излиза един плажен ден на родното Черноморие?
05.07 | 13:20
-
Теменужка Петкова: Внесеният от Радев бюджет нарушава закона
Той може да бъде атакуван в Конституционния съд, добави тя
05.07 | 16:40