Премиерът - безпощаден срещу ветераните на "Локо" Пловдив... 29.04 | 18:25

...само че от втория път

От Филипа Тодева

Отборът на ”Витоша” Бистрица или както още ги наричаме "тигрите" от Бистрица победи с 6:1 ветераните от ”Локомотив” Пловдив на стадион ”Лаута” под тепетата, предаде Булфото.

В тима на Бойко Борисов се включиха областният управител Здравко Димитров, кметът Иван Тотев, както и министърът на спорта Свилен Нейков. Около 11-ата минута Борисов изпусна дузпа, присъдена на отбора му. Пет минути по-късно ”тигрите” от Бистрица откриха резултата.

Малко по-късно собственикът на ”Локомотив” Коко Динев също изпусна дузпа за ветераните. В края на първото полувреме Бойко Борисов вкара гол от поредната дузпа, с което отборът поведе с 2:0. Във второто полувреме ”Локомотив” Пловдив вкара единствения си гол.

Преди демострационния мач премиерът Бойко Борисов откри официално изкуствените игрища, изградени към спортния комплекс в "Лаута". Едното е маломерно, с размери 50/30 метра. Второто е стандартно, с размери 100/67 метра, с електрическо осветление и е построено изцяло със средства на клуба.