Продава се градче, обитавано от духове 28.10 | 21:00
Може да си купите цял град, ако смеете

Обитавано от духове селище, разположено върху 62 акра площ в Кънектикът, се предлага за продажба на търг в интернет. Обявената му цена е 800 000 долара. Търгът започва днес и ще завърши на 30 октомври, съобщи UPI.
В селището има много исторически сгради, магазин, параклис, покрит мост и дървен бент. Джаксънвил е на около половин час път с кола от Хартфорд. Територията на селището обхваща 8 свързани помежду си парцела земя. Недалеч от Джаксънвил има красив водопад. Организаторите на търга уверяват, че селището комбинира исторически ценности от 19-и век с живот през 21-ви век, обяснява БТА.
Джаксънвил е основан през 1842 г., но бил напуснат от жителите му, след като местната мелница престанала да функционира през 70-те години на миналия век.
Водещи
-
Заради пожар пътят между автомагистрала "Хемус" и "Провадия" е затворен
От полицията уточниха, че горят сухи треви и оранжерии. Към момента няма опасност за...
29.07 | 17:59
-
Иванчева: В шок съм, още не мога да повярвам, отивам да видя първо сина си и майка ми
По думите й съкращаването с 10 месеца на 6-годишна присъда е голям период.
29.07 | 16:59
-
НАП напомня за срок, който изтича след два работни дни
Възстановяване и Данъчни облекчения
29.07 | 16:45
Най-четени
-
Промяна в организацията на движение по магистралите „Струма“, „Тракия“ и „Хемус“
От 29 юли до 31 юли в интервала от 8 ч. до 16 ч. почистване на банкети ще се извършва и в...
29.07 | 10:30
-
Бойко Борисов: Нямам неизпълнено обещание, пътя до селото е готов!
Планове за нови проекти
29.07 | 13:30