Манолова: Президентът наруши закона 25.03 | 17:32

Утре всеки закононарушител ще идва и ще иска парламентът да променя законите, смята тя

От iNews.bg

"Не виждам защо парламентът трябва да вади един закононарушител от кашата, която забърка". Така заместник-председателят на Народното събрание Мая Манолова коментира предложението да бъде променен Изборният кодекс и да бъде увеличен съставът на Централната избирателна комисия (ЦИК).

Тя посочи, че законът е ясен, а президентът го е нарушил брутално като е ощетил ДПС.

"Утре всеки закононарушител ще идва и ще иска парламентът да променя законите, "за да му санира безобразията", уточни Манолова.

По думите ѝ е много жалко, че това го прави българският президент. Манолова не каза дали ще бъде внесена поправка в Изборния кодекс, а само посочи, че е изразила личното си мнение, допълва БТА.

Водещи

Най-четени