От глад ще ни спасят.... насекомите 26.07 | 13:18
Бон апети!
През 2050 година населението на Земята ще достигне 9 милиарда души. Несъмнено тогава проблемът с изхранването на всички ще бъде основен.
Все по-често се застъпва тезата, че именно насекомите ще ни спасят от световен глад. Те са богат източник на витамини, минерали, протеини и ред други хранителни вещества, които са нужни на човек да оцелее.
Вижте кой се храни с насекоми и в днешни дни на Kulinar.bg.
Водещи
-
Рюте към Путин: Владимир, ще се защитим
Генералният секретар с послание към руския лидер
26.06 | 17:59
-
Пазарът на храните у нас се стабилизира, потребителската кошница остава 55€
От края на април индексът на тържищните цени е намалял с около 14 на сто
26.06 | 17:40
-
Заради ниски изкупни цени и липса на пазар земеделци унищожават реколтата си от зеле
Производителите на зеленчуци настояват за спешни мерки
26.06 | 17:20
-
Инфлуенсърът Стоян Колев със закана: Отмъщението е сигурно
Той е под домашен арест, съдът смята, че няма да се укрие
26.06 | 16:59
Най-четени
-
Край на два ремонта по АМ "Тракия", влиза в сила забрана за тирове
Също днес се възстановява движението и между 282-и и 287-и км в област Ямбол.
26.06 | 12:15
-
НЗОК припомня здравните права за лятната почивка
Какво покрива Здравната каса, ако се разболеем на морето
26.06 | 10:59
-
26.06.2026 г.: Хиляди двойки по света си казват "Да" днес. Кристина и Трифонов се венчават във Враца, където ритуалът е като никъде другаде
Трифон признава, че мисли за Кристина постоянно.
26.06 | 14:15
-
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията
От новото облагане МФ очаква 100 млн. евро. платени данъци за тази година и 150 млн. евро за...
26.06 | 10:15