Обявиха Ахмед Доган за почетен председател на ДПС 20.01 | 10:02
Председател на партията вече е Лютви Местан

Ахмед Доган беше обявен за почетен председател на Движението за права и свободи със специално решение на Осмата Национална конференция на партията, съобщава агенция "Фокус”.
Постът председател премина в ръцете на Лютви Местан. Бяха избрани и съставите на Централната контролна комисия и на Централния съвет. На конференцията беше приета и политическа декларация и рредица решения.
Доган е обявен за почетен председател, заради основополагащата му и непреходна роля на създател на ДПС. Беше подчертана "историческата стойност на почти 30-годишното мисионерско председателство” на Доган.
По време на конференцията беше обърнато внимание на политическия принос на лидера и неговия политически авторитет в ролята му на архитект на Българския етнически модел.
Водещи
-
ВСС реши дава безвъзмездно на европрокуратурата сградата на бившата централа на ДПС
Решението беше взето с 13 гласа „за“
28.07 | 17:30
-
Кеворк Кеворкян: Невменяеми 2
28.07 | 17:15
-
Разтърсващо обръщение на дядото на Сияна
Старши пожарникар Георги Ламбев призова за подкрепа пред съда в Плевен на 30 юли
28.07 | 17:00
Най-четени
-
Дете е в кома след падане от петия етаж на хотел в Китен
Състоянието на 14-годишното момче е много тежко
28.07 | 09:45
-
Журналист: Ефективността на КПК е 1%
Заплатата на председателя ѝ е 14 500 лева, заяви Йово Николов
28.07 | 11:00
-
Европа ще бъде наводнена с американски автомобили
Това може да се случи, след като Брюксел сключи търговско споразумение с Доналд Тръмп, пише...
28.07 | 12:00