Работник падна от покрив на бензиностанция 29.03 | 12:14

Инцидентът стана в Лом. Няма опасност за живота на пострадалия

От Диана Цветкова

Работник, извършващ ремонтни дейности на бензиностанция в Лом, пострада при падане от покрива, съобщиха от областната дирекция на МВР в Монтана.

Инцидентът е станал вчера сутринта (28 март) Малко след 10.00 часа на тел. 112 е подаден сигнал, че същия ден при ремонтни работи на покрива на бензиностанцията от метална стълба е паднал 46-годишният Н. П. от Враца.

Пострадалият е откаран в болницата в Лом без опасност за живота.

Той е служител на софийска фирма, която отговаря за поддръжката и ремонтите на бензиностанцията.

Полицията в Лом работи по случая.

Водещи

Най-четени