Джихадисти заплашиха Белгия заради продажбата на Charlie Hebdo 20.02 | 13:00
"Събитията от Париж не ви стигнаха!", предупреждават терористите

Терористи отново са отправили заплахи срещу павилион за продажба на вестници в Брюксел заради разпространението на седмичника Charlie Hebdo съобщават местни медии, цитирани от кореспондента на БТА в Брюксел.
В книжарница в квартал Сен Жил е получено писмо със заплаха, която предупреждава, че ако продажбата на френския седмичник не бъде прекратена незабавно, ще последва отмъщение.
Собствениците на книжарницата са наречени "мръсни свине и неверници"
"Събитията от Париж не ви стигнаха. Въпреки всичко продължавате с провокациите си. Подгответе се да си понесете последствията", пише в заплашителната листовка, на която са разпечатани знамената на Ал Кайда в Сирия и "Ислямска държава", както и снимка на автомат "Калашников".
Това не е първата заплаха срещу вестникарски будки в Брюксел, като веднага след това последва антитерористичната операция в източния град Вервие. След ликвидирането на предполагаемите терористи при тази операция в медиите се твърдеше, че са били обезвредени и авторите на заплахиДжте срещу вестникарите.
Водещи
-
Антон Кутев: Пеевски и Борисов имат интерес да бутнат правителството
Българите предполагат, че всички са корумпирани, но когато флагманът на антикорупцията е...
28.06 | 18:00
-
Киселова за вота на недоверие на „Възраждане“: Опит за злоупотреба с процедурата
Те самите не вярват в аргументите, които са извели в искането си, смята председателят на НС
28.06 | 17:20
-
Два инцидента с леки самолети тази сутрин
28.06 | 16:59
Най-четени
-
Протестиращи правят от днес палатков лагер "Град на лева"
Той ще бъде изграден в Триъгълника на властта
28.06 | 13:20
-
"Възраждане" с пореден протест срещу еврото
Вчера партията внесе в НС предложение за вот на недоверие към правителството
28.06 | 09:45
-
Вигенин за ПП: Парадоксално е, че се заканиха да внесат вот на недоверие за корупцията
Според него оставката на Кирил Петков е шанс за "Продължаваме промяната"
28.06 | 13:00
-
Мара Отварачката призна: Пак се омъжвам!
28.06 | 12:40