Сити спечели трудно като гост на Хъл 15.03 | 16:52

"Гражданите" с човек по-малко от 10-ата минута

От Даниел Любомиров

Манчестър Сити спечели трудно гостуването си на Хъл Сити с 2:0 в 27-ия си мач от английската Висша лига, въпреки че още в 10-ата минута остана с човек по-малко на терена след изгонването на капитана Венсан Компани.

В 14-ата обаче със страхотен далечен изстрел Давид Силва даде аванс на "гражданите", а в 91-ата влезлият като резерва Един Джеко подпечата победата на гостите с попадение за 0:2.

Сити вече има 60 точки и изостава с 6 от лидера Челси, който обаче е с цели два мача повече досега през сезона.

Повече подробности за мача вижте в Sporta.bg

Водещи

Най-четени