Сити спечели трудно като гост на Хъл 15.03 | 16:52
"Гражданите" с човек по-малко от 10-ата минута
Манчестър Сити спечели трудно гостуването си на Хъл Сити с 2:0 в 27-ия си мач от английската Висша лига, въпреки че още в 10-ата минута остана с човек по-малко на терена след изгонването на капитана Венсан Компани.
В 14-ата обаче със страхотен далечен изстрел Давид Силва даде аванс на "гражданите", а в 91-ата влезлият като резерва Един Джеко подпечата победата на гостите с попадение за 0:2.
Сити вече има 60 точки и изостава с 6 от лидера Челси, който обаче е с цели два мача повече досега през сезона.
Повече подробности за мача вижте в Sporta.bg
Водещи
-
Паметникът на Георги Аспарухов и Никола Котков на Витиня е бил вандализиран от фенове на ЦСКА
За това съобщиха от синята организация "Левски фемили".
24.06 | 12:45
-
Експерти посочиха кои уреди са най-големите консуматори на ток през лятото
Климатиците като основен консуматор през жегите
24.06 | 12:30
-
Минималната работна заплата е нараснала с 55,5% за 3 г.
Минималната работна заплата за 3 години от 2024 г. е нараснала с 55,5%, информира Иванов.
24.06 | 12:15
-
Румен Радев: Американските самолети ще напуснат до края на месеца
Американските военни самолети на летището в София
24.06 | 12:00
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15