Слай се завръща с Рамбо 5 02.05 | 18:24

В последната част на култовия екшън ветеранът ще се бие с наркобароните в Мексико

От Диана Цветкова

На 65 г. Силвестър Сталоун е готов отново да сложи черната препаска за глава, за да се снима в "Рамбо 5".

Актьорът сподели, че работи по сценарий, който ще проследи последната битка на култовия екшън герой – ветеран от войната във Виетнам.

В интервю пред MTV Слай повдигна завесата, намеквайки, че действието в продължението на поредицата ще се развива в Мексико, където Рамбо ще влезе в битка с наркокартелите.

След първата част на "Рамбо" през 1982 г., Сталоун се снима в още три епизода на станалия класика екшън. Смята се, че по време на снимките на "Първа кръв" той е имал тежък сблъсък с режисьора на лентата, застъпвайки се за героя си, който по сценарий е трябвало да загине още в първия филм.

Преди две години, запитан дали би направил още един епизод от поредицата за Рамбо, актьорът заяви: "Боже, не! Не остана нищо за избиване!". Явно сега Слай се е сетил за босовете на мексиканските наркокартели.

Водещи

Най-четени