Ансамбълът на България спечели титлата в многобоя на "Купа Дънди" 04.05 | 12:36
На второ място се класира Великобритания, а на трето Австрия
![Ансамбълът на България спечели титлата в многобоя на "Купа Дънди"](http://inews.bg/pictures/475101_1004.jpg)
Ансамбълът на България спечели титлата в многобоя при жените на международния турнир по художествена гимнастика за "Купа Дънди".
Българките събраха сбор от 50.350 точки, след като получиха оценки от 25.550 точки на пет топки и 24.800 точки на три ленти и два обръча. На второ място се класира Великобритания с 47.500 точки, а на трето - Австрия с 45.975 точки.
България участва в турнира с държавния шампион Левски. Отборът е в състав Силвия Койчева, Жанина Иванова, Кристина Михова, Мария Българенска, Татяна Янева и Невяна Владинова с треньорки Валентина Симеонова, Бранимира Маринова и Юлия Байчева, информира БТА.
От 13:00 часа днес състезанието продължава с многобоя при жените на Световната купа с участието на Силвия Митева и Мария Матева.
От 17:50 часа е церемонията по откриването, а от 18:30 до 20:30 часа е многобоят при ансамблите, където България ще се опита да защити титлата си от миналата година.
Водещи
-
По-заможните пестят пари, по-бедните теглят потребителски кредити
С 20 000 лева преди 5 години сме можели да купим повече неща, отколкото днес, отбеляза...
05.02 | 18:30
-
Призив за бойкот на супермаркетите и у нас
На 13 февруари потребители не трябва да пазаруват в нито един хранителен магазин, в нито една...
05.02 | 18:00
Най-четени
-
Украинката Ксения Плачкова първо заклала сина си, докато спял
Това стана ясно по време на заседанието на Софийския окръжен съд, на което бе гледана мярката...
05.02 | 13:50
-
След сутрешния скандал – физически сблъсък между Костадинов и Мирчев в НС
Повод за сблъсъка станаха взаимни обвинения за финансиране от американска и руска страна
05.02 | 13:10
-
Гроздан Караджов с тревожни данни за парите по ПВУ
05.02 | 13:30
-
Желязков: До десет дни ще бъдат представени параметрите на Бюджет 2025
Ще внесем бюджет, който бих нарекъл бюджет на стабилизирането на публичните финанси, за който...
05.02 | 10:15