БФС отново отказва картотека на Мишел Платини 22.10 | 20:05
Бразилецът ще остане извън игра до края на полусезона
БФС и ЦСКА отново се захапаха. Мишел Платини няма да бъде картотекиран в ЦСКА и след Спортно-техническата комисия (СТК) в сряда, 24 октомври.
От Българския футболен съюз (БФС) съобщиха за TV7, че документът внесен от "червените" миналата седмица няма силата да промени сегашното статукво.
От централата обясниха, че Мишел Платини ще пропусне мачовете на ЦСКА до края на полусезона, защото анексът към договора на футболиста няма да бъде признат. Това ще бъде решението на СТК тази сряда.
Войната между двете страни се задълбочи и на друг фронт. Този път повод за напрежението стана изказването на Георги Павлов, че "червените" не са получили премията си от 50 хил. лв. за спечелената купа на страната през 2011 г. Павлов дори обяви, че чекът бил фалшив.
Днес от БФС отговориха с декларация, в която се напомня, че турнирът за Купата на България се организира от Професионалната футболна лига (ПФЛ), която разпределя наградният фонд. БФС одобрява единствено датата, стадиона и съдиите.
Водещи
-
Велизар Енчев: Премиерът Радев можеше да откаже на САЩ, без да се допитва до НС
Той определи като позорно даденото от парламента одобрение на предложението за разполагане на...
24.07 | 16:15
Най-четени
-
Липсвали пет болта на джантата: Спряха камион с пропан-бутан заради риск от инцидент
При проверката е установено, че липсват пет закрепващи елемента на едно от колелата.
24.07 | 12:45
-
Парламентът одобри на второ четене рамката на държавния бюджет за 2026 г. с планирания 5,7 % дефицит
Отхвърлени бяха предложенията на опозицията за промени в приходната и разходната част на...
24.07 | 12:15