Барса мина през Селта без проблеми 26.03 | 23:04

Контузия на Валдес помрачи вечерта на "Камп ноу"

Барселона надделя с категоричното 3:0 над Селта в двубой от 30-ия кръг на Примера Дивисион и поне временно оглави класирането преди двубоите на Реал Мадрид и Атлетико (Мадрид).

Победата за каталунците дойде без особено напрежение. Две от попаденията отбеляза Неймар. Той се разписа по веднъж през двете полувремена – в 5-а и 67-а минута, като и за двете попадения му асистира Алексис Санчес. Меси добави един гол в 29-а минута и вече има 21 гола и 10 асистенции през 2014 година.

Благодарение на успеха си Барселона продължава страхотната си серия без поражение в сряда вечер на "Камп Ноу”. Отбора вече има 72 точки и вече е №1 в таблицата. В 23 часа обаче стартираха двубоите на Атлетико и Реал Мадрид.

Неприятната новина за Мартино дойде от контузията на Виктор Валдес, който стъпи накриво през първото полувреме и беше изнесен на носилка.