Братът на Бербатов глобен с 1000 лева за шофиране без книжка 01.04 | 16:46
Асен си признал грешката и обещал "да не прави повече така"

Братът на Димитър Бербатов – Асен – беше глобен солено с 1000 лева заради шофиране с отнета книжка.
Делото по случая се гледа при доста необичайни обстоятелства и се състоя в 302-ра зала на III-ти корпус на Югозападнен университет "Неофит Рилски" в Благоевград.
Съдебната палата в града беше затворена заради подаден сигнал за бомба в 9 часа сутринта.
Наказанието на Бербатов беше смекчено поради факта, че той си призна вината и обеща, че повече няма да управлява автомобил без свидетелство.
Бербатов бе задържан от благоевградската полиция многократно за шофиране без книжка и в крайна сметка му беше образувано дело.
Малкият Бербо попадна в общественото полезрение преди 3 години, когато съдия-изпълнител влезе в апартамента му за непогасяван банков кредит. После се чу, че Димитър Бербатов погасил задължението и апартаментът бе спасен.
През април 2010 г. жилището на Асен бе обискирано по сигнал за участие в схема с източване на кредитни карти. По време обискът съвпадна с общонационалната акция "Антидрога". Половин година по-късно Асен Бербатов бе арестуван с дрога в колата, скрита в бебешкото столче. Това стана след гонка със служителите на полицията на Е-79. Последно следствието обеща, че ще приключи работа по случая в края на февруари.
В съда Асен Бербатов влезе за пръв път през декември миналата година, когато получи накуп 4 наказателни постановления за нарушения на Закона за движение по пътищата - превишена скорост, алкохол, липса на шофьорска книжка и т.н.
Водещи
-
Володимир Зеленски пътува към Турция
Само лична среща с Путин ще спре войната, но Путин го е страх от мен
13.05 | 21:00
-
58-годишна се омъжи за чатбот и твърди, че с*ксът е „прекрасен“
Научих, че колкото по-дълбока е връзката ни, толкова по-истинска е интимността помежду ни,...
13.05 | 20:45
-
Ген. Атанасов: Искането за референдум е многофункционално активно мероприятие
Преследват се много цели, заяви той
13.05 | 20:30
-
Сачева: Президентът да отговори защо хвърли този коктейл „Молотов” на 9-ти май
Не ни е страх от отговорът на хората, въпросът е дали президентът се страхува от това...
13.05 | 20:15
Най-четени
-
Кацарчев: Стачката утре може да продължи по-дълго от предвиденото, ако няма преговори
Блокадата на столичния градски транспорт е предвидена от 8.00 до 12.00 ч.
13.05 | 20:00
-
ЕК даде положителна оценка на фискално-структурния план за България
Там се залагат приоритетни публични реформи и инвестиции
13.05 | 18:00
-
Теменужка Петкова: България върви към еврозоната въпреки президента
Това заяви финансовият министър Теменужка Петкова по време на работното си посещение в...
13.05 | 11:15
-
Големи промени в отпуските за работещите
Променят Наредбата за работното време и почивките
13.05 | 13:20